דף הבית >

פרדייב למען הקהילה

פרדייב למען הקהילה

קו לחיים - עמותה ללא מטרות רווח שמשפרת את חייהם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים ונכויות קשות.

קו לחיים – הינה תנועה חברתית שנוסדה בשנת 1989. מטרתה, לתת מענה לילדים הסובלים מנכויות מורכבות ותסמונות נדירות. עמוד התווך של התנועה נשען על מאות בני נוער ואזרחים המתנדבים בארגון ומשתלבים במערך הסיוע היומיומי למען החולים והנכים בישראל. לאורך השנים הצטרפו

מממשים את החלום של בניה - יום הזיכרון אפריל 2017

יום הזכרון הוא ההזדמנות שלנו להתקרב ולו במעט לכאבן של המשפחות השכולות. זכינו לארח בפרדייב את משפחתו המדהימה של בניה רובל ז"ל שנפל בהתקלות במבצע צוק איתן. יחד איתם הגשמנו חלום קטן של בניה, התרגשנו והתחברנו לדמותו.

בית חולים אלי"ן אומרים תודה לתורמים שלהם בצניחה חופשית בפרדייב!

בית חולים אלי"ן בשיתוף פעולה עם פרדייב. קבוצה גדולה ונהדרת של אנשים אשר תרמו לבית חולים אלי"ן- מרכז לשיקום ילדים ונוער היחיד בארץ ומהמובילים בעולם. הגיעו לצניחה חופשית כחלק מתרומתם בשמורה האווירית פרדייב.

פרדייב מתחבקים למען חולי ה- ALS

כולם מוזמנים להצטרף ליוזמה, ולייצר חיבוקים המוניים או אישיים למען החולים לקראת יום ה-ALS הבינ"ל – יום ג', 21.6.16, לצלם אותם (וידאו או סטילס), לתייג #globalhug ולהעלות לדף הפייסבוק האישי ולדף הפייסבוק של ה- Global Hug.

מרגישים חופשי לעוף ביום המעשים הטובים

כחלק מצוות המכירות של פרדייב, החודש עברתי חוויה מיוחדת במועדון הצניחה החופשית. רציתי לספר לכם על עופר בחורה מיוחדת וחייכנית שקפצה מהמטוס שלנו והצליחה לרגש את כל המועדון. גילי מוזס.

צניחה חופשית מרגשת של ילדי הקייטנה "החברים של אבא"

"קרן הצנחנים- החברים של אבא" הינה ארגון הפועל בהתנדבות ודואג למשפחות ויתומים של לוחמי הצנחנים. הקרן מארגנת גם קייטנות ליתומים, ובסיום אחת הקטיינות הגשימה הקרן, בשיתוף מועדון צניחה חופשית פרדייב, חלום לילדים: לצנוח צניחה חופשית ממש כמו אבא! היה מרגש...

הצניחה של רייצ'ל סטיל- הגשמת חלום בניגוד לציפיות

רייצ'ל סטיל, עשתה עליה מאנגליה לפני 7 חודשים, והגיעה למועדון צניחה חופשית פרדייב בחוף הבונים על מנת להגשים חלום, אולם מצבה הרפואי הרגיש העמיד את חלומה על צניחה חופשית בסימן שאלה... סיפור עם סוף טוב!

מפגן צניחה חופשית בצורת מגן דוד לכבוד יום העצמאות

מועדון צניחה חופשית פרדייב בשיתוף עם עמותת "קו לחיים", ביצע מפגן צניחה לכבוד יום העצמאות. המפגן התקיים בשני חלקים, כאשר בחלקו השני צנחה גם נטלי חקק, בעלת שיתוק מוחין, אשר העידה שחווית צניחה חופשית היא מדהימה וממכרת!

ניצן ארד חגגה יום הולדת 18 ואת הניצחון במחלת הסרטן - חדשות ערוץ 2

כולנו זוכרים את ניצן ארד ואת המחלמה שלה בסרטן, מלחמה שעשתה ביחד עם אמה. היום, חצי שנה לאחר שאימה נפטרה, ניצן ארד חגגה את יום הולדתה ה-18 ביומולדת שכנראה לא ישכח...

ירדן אדיקה, לקוית ראיה, הגשימה את החלום שלה ועשתה צניחה חופשית!

מועדון צניחה חופשית פרדייב תרם לעמותת וראיטי צניחה חופשית. את חוויה המדהימה העניקה העמותה לירדן אדיקה, לקוית ראיה, שחלומה הגדול הוא לעשות צניחה חופשית. ירדן הראתה לכולנו כמה היא גדולה מהחיים...

"בית דרור", בית זמני לנוער הומולסבי, טרנסג'נדר ביסקסואל הגיע למועדון צניחה חופשית פרדייב

"בית דרור", בית זמני לנוער הומולסבי, טרנסג'נדר ביסקסואל, מעניק קורת גג לנערים שחווים משבר ונמצאים בסיכון. כחלק מהתמודדות עם פחדיהם, הגיעו הנערים למועדון צניחה חופשית פרדייב.

לירון שבבו ריגש את מועדון פרדייב כשהגיע לעשות צניחה חופשית! 13.4.11 חדשות 10

לירון, ילד מדהים בן 12.5 שחולה בסרטן מסוג ביואינג סרקומה הגיע אל מועדון צניחה חופשית פרדייב והצליח לרגש את כולנו. לירון הגשים חלום ועשה צניחה חופשית מדהימה והותיר אותנו נרגשים ונפעמים מכוח הרצון שהפגין ואומץ הלב.

רותם בן חמו הגשימה חלום ועשתה צניחה חופשית בחוף הבונים!

עמותת ורייאטי ישראל, שפועלת למען ילדים עם צרכים מיוחדים, הכירה לנו את רותם המקסימה. יחד החלטנו להגשים לה חלום - צניחה חופשית עליה חלמה במשך שנים. רותם הייתה גדולה מכולם, היא פשוט נולדה לצנוח.