דף הבית >

מנהרת רוח - FlybBox

מנהרת רוח - FlybBox

בקרוב תפתח מנהרת הרוח הראשונה בחלל סגור ובטוח בישראל!
כמה קרוב? ב21.12.2016 ליתר דיוק ובדיוק בגלל זה, אין זמן יותר טוב מ-עכשיו להכיר את FlybBox!
flybox (או פלייבוקס) היא מנהרת הרוח הראשונה בישראל שעומדת להפתח בקרוב בראשון לציון ואנחנו מזמינים אתכם לבקר אצלם באתר-מנהרת הרוח- FlybBox ולעשות לייק בעמוד הפייסבוק שלהם כך גם תוכלו לעקוב ולקבל עדכונים שוטפים על הפתיחה הקרובה ואולי לעוף ראשונים! 
הסלוגן של FlybBox הוא ''כל אחד יכול לעוף'' מפני שמנהרת הרוח מאפשרת לכל אחד, גם בלי נסיון קודם בצניחה חופשית, לבוא וללמוד מצבי גוף, לעוף ולרחף במנהרת הרוח.

מנהרת רוח היא למעשה סימולטור המדמה צניחה חופשית המאפשרת להגשים חלום ולעוף מבלי לקפוץ ממטוס כבר מגיל 4 ועד גיל 104!

הצוות של פלייבוקס

ישנן כ-100 מנהרות רוח במדינות ברחבי העולם וזו הראשונה שתפתח בישראל. מנהרות הרוח משמשות בתור סימולטור צניחה חופשית לאימונים של צנחנים מקצועיים לתחרויות שונות בשל הזמן הבלתי מוגבל באוויר. 
הסימולטור מאוד קידם והעלה את רמת הצניחה בתחרויות מסביב לעולם, בעזרת הסימולטור ניתן להאריך את זמן השהות באויר - צניחה חופשית אורכת עד כ - 60 שניות ואילו בסימולטור ניתן להתאמן במשך שעה ויותר, דבר שעוזר לשפר את רמת הצניחה בקרב הצנחנים המקצועיים, בשל הארכת הזמן באויר הדבר תפס תאוצה
גם בקרב חובבי האקסטרים אשר טסים לחו''ל במטרה ברורה - לעוף במנהרת הרוח, אך בקרוב מאוד הדבר יתאפשר אצלנו בארץ!

אז איך זה בכלל עובד?
מנהרת הרוח בנויה כמו גליל שמוזרם בו אוויר מהחלק התחתון אל החלק העליון בעוצמה ומהירות כ"כ חזקה שהאדם הנמצא בתוכה עולה למעלה ומתחיל לעוף. האדם נמצא עם מדריך בתוך המנהרה המלמד אותו מצבי גוף שונים המאפשרים לו לייצב את עצמו באוויר כמו למשל מצב הגוף הבסיסי ביותר בצניחה - שכיבה על הבטן, ובעיקר לעוף ולהנות.

מה משותף בין צניחה חופשית למנהרת רוח?
הרבה מהאנשים שעשו צניחה חופשית נהנו מהחוויה ובחרו ללמוד באופן מעמיק יותר את מצבי הגוף וכיצד ניתן לשלוט על הגוף במנהרת הרוח ואנשים שהיו במנהרת הרוח עוזרים אומץ שלא היה להם קודם ועושים צניחה חופשית.