דף הבית >

טנדם ישראלי

טנדם ישראלי

צונחים בפרדייב ונהנים ממחיר מטורף.

טנדם ישראלי מגובה של 9,000 רגל בימי חול, רק ב 850 ש"ח ובסופ"ש רק ב 950 ש"ח.

צניחת טנדם- היא צניחה חופשית עם מדריך אשר איננה דורשת כל נסיון קודם. הצניחה החופשית הראשונה שלכם היא חוויה בלתי נשכחת אז אל תתפשרו ובואו לעשות את הדבר האמיתי, מעל הנוף עוצר הנשימה של חוף הבונים!

-  עד גמר המלאי - ללא כפל מבצעים -

לקבלת ההטבה, השאירו פרטים:

 

 

פרדייב הוא לא עוד מועדון צניחה חופשית רגיל. פרדייב הוקם בשנת 2000, באחד המקומות היפים ביותר לצניחה חופשית בעולם, ומאז צבר ניסיון של מאות אלפי צניחות חופשיות. ההנהלה מציבה סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ומחמירים המתבטאים בחוויית הצונחים ומלוויהם, בטיחותם וביטחונם, החל מהטיסה במטוס, דרך הצוות, מדריכי הצניחה החופשית והטייסים ועד לקיפול המצנחים. אנו לא חוסכים משאבים ולא מתפשרים כשמדובר בבטיחות, וזאת לצד הרגישות וההכרה שצניחה חופשית היא חוויה מיוחדת במינה, לכן אנו עושים מאמצים על מנת שאתם תחוו אותה בצורה הכיפית והבטיחותית ביותר. אז לפני הכל כדאי לוודא שאתם פונים למקום הבטוח והמנוסה בישראל כדי שחווית הצניחה תהיה מדהימה, מוצלחת ומרגשת. 

 

p_Jump_from_a_plane___10_

 

p_Free_Fall_tandem___12_

 

AR0A5920 

p_view__5_

 

Jump_from_a_plane__4_

קפוץ מגובה של ארבעה ק"מ נותן פרופורציות. הזדמנות להסתכל על העולם מזווית לא שגרתית כאשר הנוף הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה ואנחנו חלק בלתי נפרד מהנוף. הצניחה החופשית בפרדייב מתבצעת בנוף של חוף הבונים. צנחנים ישראלים וגם תיירים מחו"ל הצונחים צניחה חופשית בכל העולם מעידים כי הנוף של פרדייב הוא מהיפים בעולם הצניחה החופשית, אם לא היפה והאקזוטי שבהם. הים משנה את גווניו מכחול לטורקיז באזור המפרצים של דור, נחשולים, הבונים ועתלית, משם משתרעים השדות הירוקים של חוף הכרמל הנושקים להר וליערות הכרמל. קשה להאמין שארץ ישראל קטנה כל כך, כאשר מצד אחד ניתן לראות את קו החוף עד גוש דן ומהשני ניתן לראות את החרמון המושלג, כשממזרח מבצבצים הכינרת והרי הגולן. מי שיסתכלו על התמונות שצולמו אצלנו בפרדייב יבינו שחשוב לצנוח במקום המיוחד הזה.

 paradive_home__6_

 

paradive_home__24_ tandem_paradive

ב 15 השנים האחרונות מתקיימת בפרדייב פעילות צניחה חופשית במהלך כל חודשי השנה, ארבעה או חמישה ימים בכל שבוע. ביצענו כבר למעלה מ- 400 אלף (!!) צניחות חופשיות, מתוכן למעלה מ- 80 אלף (!!) צניחות היכרות 'טנדם', וצברנו ניסיון רב בקנה מידה בינלאומי בתחומי ניהול וארגון, תפעול, שירות, הדרכה, בטיחות ומקצועיות כמרכז צניחה חופשית. בפרדייב פעילים מדריכי צניחה חופשית המקצועיים והמנוסים ביותר בארץ. המדריכים במועדון הם בעלי רקע של הדרכת צניחה בצה"ל והכשרה בבתי ספר בינלאומיים מתקדמים לצניחה חופשית. המדריכים שלנו מחזיקים בכל המקומות הראשונים באליפויות צניחה חופשית בארץ, לכן כל הנבחרות אשר יצגו את ישראל בתחרויות בין לאומיות בעשור האחרון הורכבו אך ורק ממדריכי הצניחה החופשית של פרדייב. מרבית הצוות נחשב לדור המייסדים של ספורט הצניחה החופשית בארץ וממשיך כחלק בלתי נפרד מצוות פרדייב עד היום.

 Home_baner