דף הבית >

פנורמה של צניחה חופשית

פנורמה של צניחה חופשית

הנוף של חוף הבונים והחויה של צניחה חופשית בפרדייב משכו את 3D-Israel לעלות איתנו ל-12,000 רגל ולצלם את התמונה המדהימה שאתם רואים פה. שחקו עם העכבר או עם החיצים כדי להבין טוב יותר כמה יפה שם למעלה, ולמה חוף הבונים הוא המקום המושלם לבצע בו צניחה חופשית. מומלץ מאד לראות את הפנורמה על מסך מלא!!


 

את התמונה שאתם רואים צילם יואב אלמוג, אחד ממדריכי צניחה חופשית הבכירים בפרדייב, שמתפקד גם כצלם צניחה ואחראי על תחום הצילום. יואב עלה לצניחה עם ציוד מיוחד וצילם את ערד בן-דוד (מדריך הטנדם), אנה גלפרין הצלמת וסיטאר גור - נוסעת הטנדם. התמונה הסופית נוצרה על ידי עדי כהן מהאתר 3D-Israel, שגם הדריך את יואב ופיקח על כל מהלך הצילום.
חברת 3D-Israel שמה לה למטרה ליצור סיורים וירטואליים רבים של אתרים מיוחדים בארץ ישראל, וזאת מתוך אהבת הארץ והרצון ליצור אהדה ומשיכה לתיירים. אם "תביטו למטה" בתמונה תוכלו לראות את קו החוף כפי שהוא נראה מגובה של 12,000 רגל בזמן צניחה חופשית. מבט למעלה יגלה את מטוס הססנה קראוון שממנו אנו מצניחים, וגם את המצנחון המייצב ("דרוג") שעוזר למדריך לייצב את הנוסע ואת עצמו בזמן צניחה חופשית.
ותזכרו שאת התמונה המדהימה הזאת צילמו בזמן נפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש...

להורדת הפנורמה אל המסך שלכם:
1. הורידו את הקובץ מהקישור הנוכחי.
2. ליחצו לחיצה כפולה על הקובץ שירד.
3. הפעילו את paradive screensaver. בחלון שמופיע, עליכם ללחוץ על Cuntinue, להמתין שהקובץ יטען במלואו וללחוץ על Finish

כאשר יופיע שומר המסך במחשב שלכם תוכלו לשחק עם העכבר, להתקרב, להתרחק ולהסתובב כך שתוכלו להנות מהחוויה במלואה, כמעט כאילו אתם בצניחה עצמה! על מנת לצאת משומר המסך יש ללחוץ על Enter. תהנו!!