דף הבית >

צניחה חופשית - מחירים

צניחה חופשית - מחירים

צניחה חופשית  היא לרוב חוויה חד פעמית - ההזדמנות לעוף בשמיים, מעל העננים ולהתרגש מחוויה ייחודית!

כשמדובר בצניחה חופשית מובן שיש הרבה התלבטויות לפני. אחת מהן היא ללא ספק מחיר הצניחה. על אף שמדובר בהוצאה בלתי מבוטלת ורובנו מעוניינים במחיר בנמוך ביותר, יש דברים שחשוב מאוד לבדוק לפני ההזמנה, במיוחד כשמדובר בספורט אתגרי כמו צניחה חופשית.
כל מועדון צניחה בעולם שמכבד את עצמו יציג בפניכם את הנתונים הבאים: צוות המועדון ומדריכי הצניחה, ניסיון ומטוס הצניחה. חשוב שתכנסו תשוו ותבדקו כמה נסיון יש למדריכים אתם תצנחו כמו גם למועדון עצמו.בנוסף השוו בין תמונות הנוף במועדונים השונים, מכיוון שהנוף הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הצניחה החופשית.
אתם מוזמנים לבדוק את כל הפרטים עלינו בקישורים הבאים : רק בפרדייב , המדריכים שלנו , נוף הצניחה החופשית בפרדייב.

 אחרי שבחרתם את המקום שבוא תוכלו לעבור את החוויה המושלמת של צניחה חופשית בטוחה, אפשר לדבר על המחירים. בפרדייב מחירי הצניחה החופשית נעים בין 850 - 1850 ש"ח.

files/2015/Banners/Button/850_B.jpg
הבדליי המחירים משתנים בין אמצע שבוע לסוף שבוע, כמובן שבאמצע שבוע כאשר תוכלו להינות מצניחה חופשית במחירים אטרקטיבים יותר. מבצעים והנחות נתנים גם בהזמנה באתר פרדייב. בהזמנה דרך האתר תוכלו להינות מהנחה של 20% (ההנחה ממחיר הבסיס של הצניחה). בנוסף ללקוחות "חבר" קופון צניחה במחיר מיוחד (משרתי קבע וגמלאי צה"ל). את הקופון לצניחה בפרדייב יש לרכוש דרך אתר "חבר".

כמובן אם תרצו את המחיר הטוב ביותר לצניחה החופשית, הזמינו קופון כרטיס מתנה ב25% הנחה. הקופון מאפשר צניחה בכל ימות השבוע ופתוח ללא הגבלה עד גיל 65!

מומלץ תמיד להרים אלינו טלפון למבצעים משתנים - 04-6391068

פרדייב הוא לא עוד מועדון צניחה חופשית רגיל. פרדייב הוקם בשנת 2000, באחד המקומות היפים ביותר לצניחה חופשית בעולם, ומאז צבר ניסיון של מאות אלפי צניחות חופשיות. ההנהלה מציבה סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ומחמירים המתבטאים בחוויית הצונחים ומלוויהם, בטיחותם וביטחונם, החל מהטיסה במטוס, דרך הצוות, מדריכי הצניחה החופשית והטייסים ועד לקיפול המצנחים. אנו לא חוסכים משאבים ולא מתפשרים כשמדובר בבטיחות, וזאת לצד הרגישות וההכרה שצניחה חופשית היא חוויה מיוחדת במינה, לכן אנו עושים מאמצים על מנת שאתם תחוו אותה בצורה הכיפית והבטיחותית ביותר. אז לפני הכל כדאי לוודא שאתם פונים למקום הבטוח והמנוסה בישראל כדי שחווית הצניחה תהיה מדהימה, מוצלחת ומרגשת. 

p_Jump_from_a_plane___10_

p_Free_Fall_tandem___12_

Canopy__4_ 

p_view__5_

Jump_from_a_plane__4_

View__9_