דף הבית >

צניחת הכרות - טנדם

צניחת הכרות - טנדם

לקפוץ או לא לקפוץ זאת השאלה!

צניחה חופשית זה החלום שלכם, המון שנים אתם מחכים לרגע שבו תחליטו לעלות גבוה לקפוץ ממטוס. אז אם אתם עדיין מתלבטים, מבולבלים ולא מצליחים למצוא את והמוטיבציה לבוא אלינו, צירפנו לכם כמה תרשימים שיעשו לכם סדר בבלגן.

צניחה חופשית מיוחדת של עידו הולץ יחד עם המיילדת שלו

כמה מכם זוכרים את המיילדת שלהם? כמה מכם פגשו אותה במהלך חייהם הבוגרים? כמה מכם צנחו איתה?

10 מיתוסים נפוצים לגבי צניחה חופשית שהגיע הזמן להפריך...

מיתוסים שונים לגבי צניחה חופשית גורמים לנו לתפיסות מוטעות שלעיתים מונעות מאיתנו לעשות את החוויה המדהימה הזו.. אז הגיע הזמן להפריך מיתוסים אלו ולתת לכם- צונחים יקרים את העובדות הנכונות.

שבע דקות בגן עדן- כך מתארת שנהב אבידר את החוויה צניחה חופשית במועדון פרדייב

כנראה ששבע דקות בגן עדן אפשר לחוות לא רק במשחק ששיחקנו בכיתה ו'. יש עוד מקום בו חווים את התחושה הזו- במהלך צניחה חופשית. שנהב אבידר, כותבת הבלוג yeah right כתבה על הדקות האלו לאחר שביקרה במועדון צניחה חופשית פרדייב.

דודו יפרח, מראשוני הישראלים שטיפסו על הר האוורסט, הגיע לעשות צניחה חופשית במועדון פרדייב!

מה הקשר בין טיפוס להר האוורסט לבין צניחה חופשית? דודו יפרח שהתנסה בשתי החוויות המדהימות האלו מדבר על הקשר ההדוק ומה הוביל אותו לבצע כל אחת מהחוויות המטורפות האלו.

אלברטו קונטדור, אלוף טור דה פרנס, הגיע לישראל ולמועדון צניחה חופשית פרדייב 9.12.11

הקבוצה המובילה ברכיבת אופניים SAXO BANK, הגיעה למועדון צניחה חופשית פרדייב ב-9.12.11 והמריאה לגבהים חדשים שעוד לא הכירה. בין חברי הנבחרת, אלברטו קונטדור, אלוף טור דה פרנס שלוש פעמים, ורן מרגליות, רוכב אופניים ישראלי שלוקח חלק מהנבחרת.

אופיר רק בת 13 וכבר הספיקה לעשות ארבע צניחות חופשיות במועדון פרדייב!!

רובנו מגיעים למועדון צניחה חופשית פרדייב עבור חוויה חד פעמית מדהימה. עבור אופיר, רק בת 13 וחצי, החוויה הזו היא בהחלט לא חד פעמית. היא עובדת וחוסכת עבור צניחה חופשית וכבר הספיקה לעשות ארבע צניחות חופשיות.. ומה איתכם??

יובל המבולבל עשה צניחה חופשית מדהימה מעל חוף הבונים!

יובל המבולבל התבלבל עוד יותר לנוכח הנוף המדהים מעליו עשה צניחה חופשית! אז בואו לראות מה קורה כאשר יובל המבולבל וצניחה חופשית נפגשים!!

מזל טוב לאלון ריבקינד, ששבר שיא ישראל בצלילה חופשית!

אלון קבע שיא ישראלי חדש כשצלל לעומק של 120 מטרים בעצירת נשימה למשך 3:04 דקות. מעדון צניחה חופשית פרדייב שמח לארח את אלון לפני מספר חודשים כאשר הגיע לצנוח צניחה חופשית. האם יש קשר בין שני ענפי הספורט?

מישל מרסייה, ספר ומעצב שיער, הופתע לגלות שהוא עומד לעשות צניחה חופשית לכבוד יום הולדתו!

מרסייה, ספר ומעצב שיער בעל שם עולמי, הגיע למועדון צניחה חופשית פרדייב לכבוד יום הולדתו. מרסייה לא ציפה לעשות צניחה חופשית ולמרות זאת הלך על זה בגדול!

אלופת הארץ בשחייה, אניה גוסטומלסקי, החליטה לצאת קצת מהמים ולהנות גם באוויר!

אניה גוסטומלסקי, שחיינית ישראלית, זכתה באליפות ישראל ואף ייצגה את הארץ באולימפיאדה. לכבוד יום הולדתה הפתיעה אותה בעלה ולקח אותה למועדון צניחה חופשית פרדייב. כך מצאה עצמה אניה באוויר במקום במים. ההתרגשות הייתה גדולה כמעט כמו באולימפיאדה.

בהילוך חוזר והפעם מגבוה יותר!

מיקי והראל, חברים טובים, עשו צניחה חופשית במועדון פרדייב. הפעם הראשונה הייתה מגובה של 12,000 רגל וכנראה לא מספיקה! ברגע שנחתו, עלו בספונטניות שניהם לעשות צניחה חופשית מגובה 16,000 רגל! בדקנו עם מיקי איזו מהן הייתה יותר מרגשת..

הזוכים לשנת 2010 בתחרות התמונות

תחרות התמונות של פרדייב לשנת 2010 הגיעה לסיומה, היכנסו לראות את שמות הזוכים שלנו שיזכו לעשות בשנית צניחה חופשית! עשיתם צניחה חופשית ולא הספקתם להיכנס לתחרות? שימרו את התמונות לתחרות הבאה שתגיע בקרוב!

סרטון הצניחה שלכם ב-Full-HD המתנה המושלמת באיכות המושלמת!

סוף סוף הגיעה טכנולוגיה מתקדמת מספיק על מנת להעביר קצת ממה שרואים מלמעלה, כשעושים צניחה חופשית. תמיד אמרנו שהנוף כאן הוא מהיפים בעולם שאפשר לצנוח מעליהם, וכעת - אפשר להוכיח את זה גם למי שלא צנח צניחה חופשית... הצבעים אמיתיים יותר, החדות מדהימה, רואים כל פ

חווית צניחה חופשית בבלוג של "קסם שימושי"

רק בירידה מהאוטובוס, כשהוא ראה את השלט "פרדייב - מועדון צניחה חופשית", הוא הבין מה עומד בפניו... מחברת הבלוג "קסם שימושי" הפתיעה את בנה - צניחה חופשית לכבוד יום הולדתו ה-20. אחר כך היא כתבה על כך בבלוג שלה (יש גם תמונות)

התמודדות עם פחדים בעזרת צניחה חופשית

סדנאות להתמודדות עם חרדות ומצבי לחץ שונים בליווי פסיכולוג ויישום בעזרת צניחה חופשית. בתום הסדנא ולאחר ביצוע צניחה חופשית, תצאו מפרדייב בהרגשה אמיתית של התקדמות, הגשמה והכי חשוב - עם חיוך ענק על הפנים.

אבי כהן מספר על צניחה חופשית בפרדייב 2010

אבי כהן יו"ר איגוד שחקני הכדורגל, ושחקן מוערך בפני עצמו צנח אצלנו צניחת טנדם חופשי, צניחה חופשית, ולאחר מכן יידע אותנו כי החוויה המטורפת של צניחה חופשית התעלתה אפילו על תחושת הניצחון במשחק כדורגל.

צניחה חופשית המתנה המושלמת

אם הייתי צריכה לחשוב על מתנה מקורית ומיוחדת, על חויה מחברת שתיזכר לכל החיים הייתי בוחרת בצניחה חופשית. אם רציתם להפתיע את אהוב ליבכם, חברה טובה, אמא או כל אדם אהוב קרוב- צניחה חופשית זו הבחירה המושלמת!

הצעת נישואים שמימית

צניחה חופשית היא מתנה מיוחדת ומקורית לאנשים שאתה באמת אוהב, אבל אין כמו לקבל מתנה מיוחדת באחד הימים המיוחדים בחיים. יעל זכתה לבן זוג מפנק שהפתיע אותה בהצעת נישואים מרגשת יחד עם צניחה חופשית מחיר.