דף הבית >

שירות לקוחות

שירות לקוחות

אנחנו בפרדייב רוצים שחווית הצניחה שלכם תתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה. בנות המשרד יעזרו לכם בימים המרגשים שלפני ויקבלו אתכם בחיוך חם כשתגיעו למועדון. הן כאן בשביל לענות על כל שאלה שיש לכם, בין אם זה על צניחה חופשית או על נושאים אחרים.

3 צניחות!

יעל פלנר- מנהלת שירות לקוחות
יעל, בת 29, הצטרפה לפרדייב ב2011. ליעל שלוש צניחות חופשיות, היא מנהלת שירות לקוחות ובנוסף יועצת צניחה חופשית.

60 צניחות!

אלמוג כהן
אלמוג, בת 27, הצטרפה לפרדייב ב2013. אלמוג היא יועצת צניחה חופשית ובנוסף עשתה קורס צניחה חופשית ובעלת רישיון צניחה! מעבר לעבודתה במועדון היא לומדת הנדסת תעשייה וניהול בטכניון.

2 צניחות!

עינב בונה
עינב ,בת 24 , הצטרפה לפרדייב ב2015. עינב היא יועצת צניחה . מתחילה את דרכה בלימודי תואר ראשון.

6 צניחות!

מאי ינאי
מאי הצטרפה לצוות פרדייב בשנת 2016 כיועצת צניחה, מאי בת 24, סטודנטית לאומנות והכי אוהבת את הים.

30 צניחות!

רון יצחק
רון בת 23 , הצטרפה לצוות פרדייב ביוני 2016, השתחררה משירותה הצבאי כלוחמת בצה"ל והיום היא עובדת כיועצת צניחה בפרדייב. בנוסף עשתה קורס צניחה והיום היא גם צנחנית!

60 צניחות!

ג'יני נעמה גאון
בת 24, מהישוב קציר. מתעסקת באומנות ואוהבת לרקוד (בחדר, או בטבע, לא באופן מקצועי). ג'ני עשתה קורס צניחה חופשית, והיום היא גם צנחנית!

4 צניחות!

רותם עמיר
רותם הצטרפה לצוות פרדייב בפברואר 2017 כיועצת צניחה חופשית, היא בת 30, סטודנטית לטיפול בעזרת צמחי מרפא. הטבע הוא האהבה הכי גדולה שלה אז כשהיא לא לומדת או עובדת תמצאו אותה מטיילת.

1 צניחות!

דניאל בן דרור
דניאל הצטרפה לצוות פרדייב בינואר 2017 כיועצת צניחה חופשית, היא בת 28 סטודנטית לעבודה סוציאלית, דניאל אוהבת את השקט והפשטות שבדברים הקטנים ובשבילה אין כמו השדות של המושב לריצה או רכיבה על אופניים.
נעמה שטראוך
נעמה הצטרפה לצוות פרדייב בינואר 2018 כיועצת צניחה חופשית. היא מכרכור, בת 24, הגיעה אלינו אחרי שצברה חוויות באפריקה, שם בחרה לטייל לאחר שהשתחררה משירותה הצבאי כקצינה.
דקל פביאן
דקל הצטרפה לצוות פרדייב בינואר 2018 כיועצת צניחה חופשית. היא בת 26, בנוסף לעבודתה בפרדייב היא בעלת עסק בתחום האירועים, בעלי חיים הם אהבה גדולה עבורה ולאחרונה היא חזרה מטיול של כמה חודשים בחווה בארה"ב.
עדן סילנה
עדן הצטרפה לפרדייב בדצמבר 2017 כיועצת צניחה חופשית. היא בת 21, מחיפה והיא אוהבת מרחבים גדולים וטיולים.

1 צניחות!

משי נאור
משי הצטרפה לפרדייב באוגוסט 2017, היא בת 25, מעין הוד, מלבד עבודתה בפרדייב היא גם סטודנטית לרפואה סינית.