דף הבית >

צוות ניהול ומטה

צוות ניהול ומטה

"החפ"ק" שלנו אם תרצו. האנשים שיושבים מאחורי הקלעים ודואגים לכל הלוגיסטיקה המורכבת ולהמשך קיומו של מועדון צניחה חופשית מתקדם בישראל דוגמת פרדייב.

דן מוקדי - מנכ"ל
דן מוקדי, בן 52 מייסד ומכנ"ל פרדייב. הקים את מרכז הצניחה החופשית פרדייב בחוף הבונים בשנת 2000 לאחר שסיים את תפקידו כטייס וסגן מפקד בטייסת קרב של חיל האוויר בהצטיינות. במקביל דן אוסף מטוסים ייחודיים מרחבי הארץ והעולם לטובת הקמת מוזיאון תעופה.
זיו כוכבא - סמנכ"ל תוכן
זיו הצטרף לצוות פרדייב בשנת 2001. במהלך השנים ביצע זיו מספר רב של תפקידים ומשנת 2010 הוא משמש כסמנכ"ל התוכן של פרדייב. כחלק מתפקיד זה הוא אחראי על תחומי השיווק, המכירות והפיתוח העיסקי. לזיו תואר שני בביולוגיה ותואר שני נוסף במנהל עסקים.
עינב ליברמן - מנהל פעילות אווירית
עינב -בן 35 הצטרף לצוות פרדייב בשנת 2004. לעינב מעל ל-5000 צניחות חופשיות. מדריך AFF ומדריך טנדם .בנוסף, עינב מנהל הפעילות האווירית של המועדון, ואחראי על הפעילות השוטפת של הצניחות החופשיות. בעל תואר ראשון בתקשורת
יבגני ירמיקוב - מנהל תשתיות
יבגני, בן 41 יבגני בפרדייב מההקמה. מונה ב-2010 לאחראי על האחזקה של פרדייב. יבגני אחראי חלקי חילוף ותצוגה, מכונאי ומקפל מצנחים. צניחה חופשית זה אצלו בדם והוא חזר לתחום ב2009 לאחר מספר שנים של הפסקה ומיד החל לעבוד בקיפול מצנחים. היום יבגני הוא גם מדריך וצלם
עופר גל - טייס ראשי
עופר, בן 35, הצטרף לפרדייב ב2009. עופר טייס מסחרי עם כ2800 שעות טיסה והוא בוגר תואר למדעי הים במכמורת. כמו כן, עופר הוא סקיפר ומדריך שייט וגלישת קייט והספיק גם לעשות 150 צניחות חופשיות.
יעל פלנר- מנהלת צוות מכירות ושירות לקוחות
יעל פלנר, בת 28, הצטרפה לפרדייב ב- 2011 ולה שלוש צניחות חופשיות. יעל מנהלת את משרד שירות הלקוחות ובנוסף יועצת צניחה חופשית.
עינת מוקדי - מעצבת תדמית
עינת מוקדי בת 43. אמונה על תדמית פרדייב. עינת בעלת תואר שני בביוכימיה ובוגרת לימודי עיצוב בהצטיינות יתרה.
מיטל סלם - מנהלת חשבונות
מיטל, בת 34, אמא לשני ילדים מקסימים ועובדת כמנהלת חשבונות בפרדייב מ-2013.

2500 צניחות!

דן מימון - מנהל מחלקת העריכה
דן מיימון, בן 28, הצטרף לצוות פרדייב ב-2012. דן היה חלק מצוות עריכה במשך שנתיים והיום צלם צניחה חופשית . לדן 2,500 צניחות חופשיות. מחוץ לפרדייב דן מציל, מורה לשחייה, ומורה לשחיית תינוקות. למד בווינגייט, במרכז אילן, ובבריכה הלימודית ברמת אביב.

2 צניחות!

מקס גונצרוב- אחראי מחלקת קיפול מצנחים
מקס בן 34, הצטרף לפרדייב ב-2009. מקס מקפל מצנחי צניחה חופשית. מחוץ לפרדייב לומד ספרות השוואתית באוניברסיטת חיפה.

400 צניחות!

רן דניאל - מנהל צוות בקרה אווירית
רן דניאל, בן 25 הצטרף לפרדייב ב- 2014. רן מנהל צוות בקרה אווירית בפרדייב, בנוסף הוא בעל רשיון צניחה ועבר הסמכה כצלם צניחה חופשית. מחוץ לפרדייב רן בעל רישיון טייס.

7000 צניחות!

ינון רז - ניהול הכשרות צוות וקורסים
ינון, בן 35, הצטרף לצוות פרדייב ב2001. ינון הוא מדריך צניחה. לינון מעל ל7,000 צניחות חופשיות והוא בעל רשיון D-1030 ובעל רשיון טיס פרטי- צובר שעות בדרך להיות טייס מסחרי. בנוסף לעבודתו בפרדייב ינון הוא בעל תואר בפסיכולוגיה ובמסלול לתואר שני בעבודה סוציאלית