דף הבית >

צוות ציוד צניחה

צוות ציוד צניחה

ציוד הצניחה החופשית של פרדייב מתוחזק ע"י שלומי פרל, בעל רישיון רשות התעופה האזרחית של מקפל ומתחזק המצנחים הבכיר היחיד הפעיל בארץ! שלומי הוא בוחן מטעם רשות התעופה האזרחית, והוא רשאי להכשיר ולהסמיך מקפלי מצנחים. שלומי משתתף ומרצה באופן קבוע בכנסים מקצועיים לצניחה חופשית בפרדייב ובחו"ל.

אנו בפרדייב משתמשים בציוד צניחה חופשית ובהתקנים המודרניים, המתקדמים והבטיחותיים ביותר בשוק הצניחה החופשית העולמי. בנוסף רק בפרדייב מכשירים ומסמיכים מקפלי מצנחי צניחה חופשית על פי תקנות הטיס של רשות התעופה האזרחית כך שלכולם יש אישור להכשרת קיפול מצנחים!

100 צניחות!

אורן פרנקל
אורן פרנקל בן 25, עובד בפרדייב משנת 2015, עובד כמקפל מצנחים , בנוסף עשה פה קורס צניחה ועכשיו כבר צנחן פרטי! לאורן כ 100 צניחות. ובזמנו הפנוי עושה עבודות ניצבות בסדרות וסרטים.
מיקי אלברדי
בת 22, הצטרפה לפרדייב בשנת 2015 לצוות קיפול מצנחים.

19000 צניחות!

שלומי פרל - מאחזק מצנחים בכיר
שלומי בן 61 – בצוות פרדייב מיום ההקמה. לשלומי מעל ל-20 אלף צניחות חופשיות (הצנחן המנוסה בארץ) ונסיון רב בתחרויות בין לאומיות. שלומי מדריך AFF ומדריך ובוחן טנדם. כמו כן אמון שלומי על אחזקת ציוד הצניחה החופשית וקיפול המצנחים הרזרבים של כל מצנחי פרדייב.

2 צניחות!

מקס גונצרוב- אחראי מחלקת קיפול מצנחים
מקס בן 34, הצטרף לפרדייב ב-2009. מקס מקפל מצנחי צניחה חופשית. מחוץ לפרדייב לומד ספרות השוואתית באוניברסיטת חיפה.

2 צניחות!

ניצן יונה
ניצן הצטרפה לצוות פרדייב באוגוסט 2016 ולאחר קורס מקצועי הצטרפה למחלקת קיפול המצנחים בשנה האחרונה. היא בת 27, מחיפה ותמיד נמצאת בתנועה. כשניצן לא עובדת היא גולשת, גם גלישת גלים וגם גלישה על סקייטבורד.
אולגה ארטמייבה
אולגה, בת 27 הצטרפה לפרדייב בשנת 2015 לצוות העריכה של פרדייב. ובנוסף עובדת במקפלת מצנחים לאחר שעברה הסמכה.

100 צניחות!

אולה שפיגלו
אולה הגיעה לפרדייב בשנת 2016, עובדת כמקפלת מצנחים, בעבר עשתה קורס צניחה , כרגע מתמקדת בעולם הצניחות וכדבריה פשוט "חיה את החלום".

140 צניחות!

הדר זוטלני
הדר הצטרפה לצוות פרדייב במרץ 2017. היא בת 23, מרמת השרון ובעלת רישיון צניחה מסוג A. כשהדר לא צונחת היא אוהבת לצלם.

120 צניחות!

ירדן חסקין
ירדן הצטרף לצוות פרדייב ביולי 2015. הוא בן 24, מפרדס חנה ובעל רשיון צניחה מסוג A. ירדן לומד ועובד בהדרכת טיולים ובדק לא מעט נופים מהאוויר.

30 צניחות!

תומר שרייבר
תומר הצטרף לפרדייב בינואר 2018, הוא בן 23, מקיסריה, תומר בעל רשיון צניחה מסוג A ומעבר להיותו צנחן הוא גם גולש גלים.