הצעת נישואין אקסטרים

אם אתה מחפש הצעת נישואים מיוחדת, הצעת נישואים אקסטרים, סימן שחשוב לך שהיום הזה יהיה בלתי נשכח. צניחה חופשית היא חוויה בלתי נשכחת והיא תעיף את הצעת הנישואים שלך הכי גבוה שיש! אין צורך בניסיון קודם, כך שתוכל להפתיע את בת הזוג בחוויה משותפת ומרגשת שתסתיים באחד הרגעים הכי משמעותיים בחיים שלכם. דמיין לעצמך אותה מרחפת מעל הנוף היפה של חוף הבונים, ופתאום מזהה על הדשא בשטח הנחיתה שלט ענק "התינשאי לי?"... ההתרגשות מטורפת! אתה תחכה לה שם עם הטבעת והיא תנחת ישר אליך. מכאן זה ביידים שלך (ושלה). בהצלחה!

הצעת נישואין אקסטרים | צניחה חופשית | פרדייב

מי שרוצה לצאת מהקופסה ולמצוא רעיון אקסטרים – יכול למצוא אותו איתנו.
אמנם כבר חשבו על הכל ודיברו על הכל, אבל כאשר מדובר על הצעת נישואין אקסטרים השמיים הם הגבול. האם חשבתם על צניחה חופשית? על רעיון של אתגר מול נופים קסומים ותחושות מעצימות? על אף שזה לא מתאים לכל אחד - זה יכול להיות בשבילכם רעיון נהדר להצעת נישואין אקסטרים.

הצעת נישואין אקסטרים - איך זה עובד?

צניחה חופשית היא פעילות מיוחדת מאד, ודאי כשמגיעים לעשות אותה עם מישהו שאוהבים. בין אם אתם המציעים או המוצעים – ההתנסות הולכת להיות משכרת חושים.
חרי תדרוך על הקרקע ורתימה בריתמה מיוחדת לטובת הצניחה שלכם – אתם בדרך לחוויה מטורפת. כבר בעלייה לגובה ההצנחה עם המטוס, תוכלו ליהנות מהנוף הקסום שיש באיזור שלנו: החל בשמורת הטבע של חופי דור-הבונים, דרך מפרץ חיפה והקריות, הכרמל, איזור מישור החוף, וכלה באפילו הר החרמון וחופי תל אביב בימים שהראות מאפשרת לראות אותם. הציפייה לפני ביצוע של צניחה חופשית - יוצרת הרגשה עילאית בגוף. ועוד לפני שתספיקו לעבד בראש ובלב את כל הטוב הזה – סביר להניח שכבר נגיע איתכם לדלת המטוס. משם היציאה לדבר האמיתי – צניחה חופשית! אחרי נפילה של בערך 50 שניות והצפה של הגוף באדרנלין וחיוכים – המדריך יפתח את המצנח. הרעש של רוח ב 180 קמ"ש יתחלף תוך כמה שניות בשקט שליו וריחוף איטי. מספר דקות אח"כ תנחתו על הדשא בשטח הנחיתה שלנו. משם – הקטע הבאמת מלחיץ מתחיל: הצעת נישואין ליקירת ליבכם כשממש לידכם נמצאים החברים והמשפחה. איזה מתח! ואתם חשבתם שלקפוץ ממטוס היה הקטע המלחיץ... שיהיה במזל!

הצעת נישואין אקסטרים | צניחה חופשית | פרדייב

הצעת נישואין אקסטרים עם פרדייב

אם אתם לא רוצים ללכת על המוכר והנדוש, ואתם רוצים הצעת נישואין אקסטרים, כזאת שתיקח את האהבה שלכם לגבהים, לכו על הצעת נישואים בשילוב עם צניחה חופשית. צניחות חופשיות מתבצעות במספר אתרים ברחבי הארץ, אך כשמדובר בהצעת נישואין, חשוב לבחור את התפאורה המתאימה, ואת המקום הנכון ביותר.

השמורה האווירית של פרדייב בחוף הבונים תספק לכם נוף עוצר נשימה שיהווה רקע מדהים להצעת הנישואין, צוות שעבר כבר עשרות הצעות ויודע מה צריך לעשות ואיך לפעול, ושילוב של צילומי סטילס ווידאו, עם צוות צלמים ועורכים מקצועיים שיתעדו את ההצעה המיוחדת כדי שתוכלו להשוויץ בה לנצח.

להפתיע עם דבר שלא חשבו עליו כלל

כשאנו רוצים להפתיע יש להתייחס לבחירה של חוויה או אטרקציה שלא חשבו, שמעו או התנסו בה. כי כל דבר שכבר טעמנו, כל מקום בו בקרנו, הוא כבר מוכר ואולי גם נדוש ועל התואר "הפתעה" הוא לא עונה. לכן, אם מחפשים דווקא רעיון שיש בו התרגשות וייחודיות שלא ניתן למצוא במקומות אחרים – צריך לעמול על איתור הרעיון. במקרים כאלו הפתרון של צניחה חופשית יכול להיות נפלא. הוא מאתגר ומזרים אדרנלין, ויספק לכם שתי חוויות בלתי נשכחות לכל החיים: צניחה ממטוס והצעת נישואין אקסטרים.

הצעת נישואין אקסטרים | צניחה חופשית | פרדייב

מה שמתאים ומה שימצא חן

כאשר בוחרים אטרקציה שכזו חשוב מאוד להתבונן בהתאמה לדמויות הפועלות. יש מי שיתלהב מהרעיון, יתחבר אליו ויאהב אותו מאוד. אבל לעומת זאת אחרים לא ממש יתרגלו לסיטואציה הזו. לא כולם יתחברו לתחושת האתגר ואולי יעדיפו לבצע אטרקציה כזו בשלב אחר של החיים ולאו דווקא בשלב של הצעת נישואין.

 

לבחור חכם לבחור נכון

כדאי מאוד לברר אצל המפעילים ולשמוע על ההתנהלות. לקבל פרטים מקסימליים ככל האפשר על האטרקציה ועל מה שהיא כוללת – הידע מאפשר לנו לבחור חכם בהצעת נישואין אקסטרים שלא תישכח לעוד הרבה שנים.

 

הצעת נישואין אקסטרים | צניחה חופשית | פרדייב

הצעת נישואין מיוחדות | צניחה חופשית | פרדייב

הצעת נישואין אקסטרים

הצעת נישואין אקסטרים | צניחה חופשית | פרדייב