מתנה לאישתי ליום הולדת 

מתנה לאשתי ליום הולדת | צניחה חופשית | פרדייבהרי זה ברור שלאישתי היקרה מגיע הכל. האישה שמלווה אותי בכל רגע שמח או עצוב בחיים והעניקה לי מעל ומעבר חוגגת יום הולדת והפעם החלטתי ללכת על זה ובגדול.
מתנה לאישתי ליום הולדת זהו אינו דבר פשוט, שבועות ואפילו חודשים של הערכות מוקדמת ובירורים, כיצד להפתיע הפעם, מהיכן לקנות ומתי לאסוף את המתנה,כיצד לשמור על הסוד והחששות האם המתנה תהווה קליעה למטרה או חלילה אכזבה.
כבכל שנה, לאחר חיפושים מתישים ויחד עם הרצון להעניק משהו בלתי רגיל ומרגש החלטתי לקחת את יום ההולדת של אישתי צעד אחד קדימה ולתת מתנה שהיא מעבר למתנה פיזית אלא מתנה שהיא חוויה וזיכרון עצום לחיים קדימה, החלטתי ללכת על צניחה חופשית.

צניחה חופשית כמתנה לאישתי ליום הולדת

אז ההחלטה גמלה בליבי והתחלתי בבירורים. מנועי החיפוש הראו מגוון אתרי צניחה ברחבי הארץ ובעולם אך לי היה חשוב לשים דגש על כמה דברים. 
-ניסיון ומקצועיות של המקום, כי בכל זאת מופקד בידי המועדון האישה החשובה לי ביותר.
-מיקום, כי לא חשוב רק לעבור את חווית הקפיצה והנפילה, אלא להינות מנוף מרהיב בדרך למטה בשעת הריחוף.
-שירותיות, בגלל שרעיון הצניחה היא הפתעה עד אותו יום ממש ידעתי שתהיה התרגשות יתרה,  ולכן היה לי חשוב לבחור בצוות מכיל, היודע כיצד להרגיע ולטפל בכל הדברים החשובים.
-צילומים- ידעתי מראש שנרצה להתלהב ולהתרגש יחדיו שוב ושוב מהמתנה הבלתי נשכחת ולכן רציתי לבחור מקום בו נמצאים צלמים מקצועיים המנוסים בעריכות ויודעים להעביר את החוויה הכי קרוב למציאות.

פרדייב חוף הבונים-ההחלטה הטובה ביותר 

לאחר אין ספור המלצות על המקום, גם מפי חברים ומכרים וגם ביקורות מהללות ברשת, הבחירה שלי היתה קלה-בחרתי בפרדייב חוף הבונים וידעתי מיד שהגעתי למקום הנכון.
כל התהליך מתחילתו הייתה חוויה מהנה מרגע הזמנת הצניחה עם צוות המכירות המקסים שדאג להתאים לי את החבילה הטובה ביותר הכוללת צילומי סטילס, ווידאו ועריכה. המשיך בהגעה הנעימה של אישתי ושלי למקום הקסום ובצוות שידע להרגיע את מפלס הלחץ ולתת לה רק הרגשה טובה של התרגשות מלהיבה. ואפילו ניתנה לי האפשרות ללוות את אישתי ממש עד רגע העלייה למטוס ולקבלה בחיבוקים וחיוכים מרוגשים ברגע הנחיתה על הקרקע.
אני מודה לצוות פרדייב על שהפכו את המתנה לאישתי ליום הולדת לדבר שהיא לא תשכח כל חייה ונתנו לי את הזכות להעניק לה חוייה שכזאת.