מתנה לאמא ליום הולדת 50

מתנה לאמא ליום הולדת 50 | פרדייבחגיגות יובל כמו שצריך

אז אמא הגיעה לגיל המיוחד-50, ואתם יודעים שיום הולדת של אמא זה תמיד מאורע מרגש שמצריך הכנה מראש, אבל כשמגיע גיל כ"כ מיוחד ועגול, ברור כי ההשקעה צריכה להיות גדולה אף יותר. 
אם אתם מסתפקים במתנה קטנה כל שנה כגון תכשיט, ספר או סתם יום ספא, הגיע הזמן לשנות כיוון ולחשוב טיפה יותר בגדול- שכן גיל 50 לעולם לא חוזר!
מתנה לאמא ליום הולדת 50 יכולה להיות מספר רב של דברים מיוחדים, אך טמונה כאן הזדמנות מיוחדת -להעניק מעבר למתנה גם חוויה וזיכרון שלא ישכחו, בצורת פעילות אתגרית - טיפוס, טיסה ואולי משהו שמכיל אדרנלין ועוצמה שקשה לתאר אותה במילים: צניחה חופשית!

מתנות שוות ליום הולדת

צניחה חופשית-אם לא עכשיו אז מתי 

אם אמא עדיין לא חוותה את האטרקציה המטורפת של צניחה חופשית, אתם יכולים לדמיין ולתאר את ההתרגשות שתאחוז בה כאשר היא תקבל את הפעילות הזאת כמתנה ליום ההולדת.
תוכלו לשלב את הצניחה כחלק מיום כיף שלם, בו תוכלו להתלוות אליה אל הקפיצה המרגשת, לטייל באזור מלא ירוק ונופים מדהימים, ואפילו להוסיף ארוחה טובה לאחר הצניחה. מתנה לאמא ליום הולדת 50 היא דבר שלא תרצו להקל בו ראש, וזו הדרך הטובה ביותר להסב לה ולעצמכם גאווה בבחירת המתנה - ויותר מכך והכי חשוב - לגרום לה אושר ייחודי, מקורי ובלתי נשכח. 

צניחה חופשית בפרדייב חוף הבונים 

במיקום קסום סמוך לחוף הבונים, נמצאת השמורה האווירת של פרדייב. המקום מספק מעטפת שלמה לכבוד חגיגות יום ההולדת של אימכם - צוות שירותי ואדיב אשר יסיר מכם את כל החששות! בפרדייב ידאגו לשריין לכם את התאריך המתאים ולתת את כל ההסברים הנדרשים לפני הקפיצה, ע"י צוות מדריכים מקצועי, מקסים ומיומן עם אלפי צניחות מאחוריו וניסיון של למעלה מ 20 שנה. ישנן גם אפשרויות צילום סטילס ווידאו מקצועיות לתיעוד החוויה, והחומרים נערכים בידי צוות עורכים מקצועיים של פרדייב, ועוד מגוון הפתעות שלא יגרמו לכם לפקפק שבחרתם במקום הנכון. 
אם בחרתם בצניחה חופשית כמתנה לאמא ליום הולדת 50 תהיו בטוחים שפרדייב זה המקום המושלם בשבילה ובשבילכם.