מתנה לבסטי

כשהבסטי שלך תעוף עלייך

אנחנו יודעים כמה קשה לבחור מתנה לבסטי שלך, עם זאת אנחנו גם מבינים כמה זה חשוב להביא לה את מתנת יום ההולדת האדירה והמיוחדת ביותר.
לא עוד מארזי טיפוח שיעלו אבק בארון באמבטיה, שוב פעם יום ספא? לא מרגש מספיק...הרשי לנו לחסוך ממך דאגה ולתת לך את האופציה הכי מקורית שתוכלי לדמיין, כזאת שתגרום לכל חברה אחרת לקנא שאת לא הבסטי שלה!
 זה הזמן לחוויה מלאת אדנרלין- צניחה חופשית למבינות עניין בפארדייב חוף הבונים.

מתנה לבסטי | צניחה חופשית | פרדייב

פרדייב חוף הבונים- הגעתם למקום הנכון

אז היום הולדת של הבסטי מתקרב, והחלטת לתת לה את המתנה הכי שווה שיש- צניחה חופשית.

כמובן שבקשר למיקום אין התלבטות, הנוף המדהים והצוות המקצועי והמנוסה שלנו מחכה לכן!
תתכוננו ליום של פעם בחיים המתחיל מהאדרנלין בנסיעה לשמורה הקסומה, בהגיעכן אלינו ההתרגשות מתגברת אפילו יותר, ואתן מתחילות להבין-זוהי הולכת להיות חוויה שאין שני לה.

בין אם תחליטי שהמתנה לבסטי שלך היא צניחה זוגית משותפת ובין אם תזמיני צניחה רק בשבילה, אנחו נדאג שתהיי חלק מהחויה.

בתור מלווה תוכלי להיות איתה כמעט בכל רגע ולתעד את הרגעים המדהימים בפארדייב, משלב הקבלה של הצוות שלנו, אזור הההתארגנות, וההסברים מהמדריכים. לאחר מכן תוכלי ללוות אותה ממש עד רגע העלייה למטוס וכמובן להיות שם ברגע הנחיתה על הקרקע כדי לחבק ברגע המרגש.
 

מזכרת לכל החיים עם צילומים בלתי נשכחים

צניחה חופשית היא לא עוד מתנה רגילה, זהו זיכרון מיוחד שתיצרי ביחד עם הבסטי שלך, כזה שתיזכרו בו כשתרצו להתלהב ולהרגיש את את הדופק מאיץ.

 אין כמו להזכר בתחושת הלב המתרחב לנוכח תמונת הנוף של חוף הבונים הנשקף לאחר הנפילה החופשית והריחוף מעליו במשך מס' דקות, ואיך לא-בתחושת הגאוה על האומץ לקפוץ ממטוס, הרגשה מעצימה כשלעצמה.

אנו נותנים לך הזדמנות לשדרג אפילו יותר את המאורע ולתת לצוות הצלמים שלנו לתעד לכן את הזיכרון לנצח,

הזכרונות מתועדים באמצעות תמונות סטילס ווידאו ונערכים אצל צוות עורכים מקצועיים, כדי שתוכלו לחוות מחדש את החיוכים, הלחץ החיובי, ההליכה אל המטוס ורגע הקפיצה הבלתי נשכח.

שרייני לך מתנה לבסטי
ביום שתזכרו לתמיד, השאירי פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אלייך בהקדם>

מתנות שוות ליום הולדת | צניחה חופשית | פרדייב