מתנה לבת מצווה לנכדה- בדיוק מה שאתם צריכים כדי להפתיע 

מתנה לבת מצווה לנכדה | צניחה חופשית | פרדייבכשתאריך חגיגות בת המצווה של הנכדה האהובה מתקרבות אתם כבר בוודאי נמצאים בשלב חיפושים מתקדם אחר מתנה ייחודית ומרגשת עבורה. ההיצע המוכר פחות או יותר כבר ידוע, סבים וסבתות רבים נותנים כמתנה לבת מצווה לנכדה מכשירים סלולרים חדשים, ביגוד, שוברים לקניה או למסעדות ועוד מגוון של מתנות פיזיות כאלו ואחרות. אם אתם מרגישים במעמד תפקידכם המכובד כסבא וסבתא, שהנכדה שלכם ראויה למשהו אחר ובלתי שגרתי, ושהמתנה הכי מקורית תהיה דווקא שלכם מומלץ לנסות לחשוב מחוץ לקופסא המוכרת ולהעניק מתנה לבת מצווה לנכדה שהיא בלתי נשכחת- צניחה חופשית זוהי אפשרות מושלמת.

צניחה חופשית-המתנה שחיפשתם לבת מצווה 

אם החלטתם להיות מקוריים ויחודיים ולהעניק צניחה חופשית כמתנה לבת מצווה לנכדה תשמחו לגלות שמעבר למקוריות המתנה שלכם מכילה עוד יתרונות רבים.
צניחה חופשית זוהי אינה מתנה פיזית שמתכלה עם השנים, הנכדה שלכם תשמר את החוויה ותקח אותה הלאה לכל המשך חייה, זהו זיכרון שיקשר ביחד אתכם והיא תמיד תעריך את מי שנתן לה את המתנה הבלתי נשכחת.
מעבר לזה, לצניחה חופשית כמתנה לבת מצווה לנכדה יש ערך מוסף הקשור למאורע. אירוע הבת המצווה מעיד על שלב מיוחד בחיים בו הנכדה עוברת מהילדות אל הבגרות, המעבר והגיל מביאים איתם לעיתים חששות ותהיות לגביי העתיד, הצניחה החופשית מתחברת מצויין לאירוע הבת מצווה, שכן היא מייצגת התגברות על מכשולים, חוויה חדשה ובלתי מוכרת, והענקת ביטחון עצמי למקבלת מתנה, שכן אם היא יכולה לקפוץ ממטוס וליהנות בצורה בלתי רגילה-היא יכולה לעשות כל דבר. 

צניחה חופשית- היכן עושים 

השלב הבא לאחר שבחרתם בצניחה חופשית כמתנה לבת מצווה לנכדה , הוא לבחור במקום הנכון בו היא תקבל את המתנה. השמורה האווירית פרדייב בחוף הבונים זהו המקום המושלם לשם כך. 
פרדייב ממוקמים בשמורת חוף הבונים עם נוף עוצר נשימה הנשקף לעינכם בשלב הריחוף לאחר הקפיצה, במקום נמצא צוות מיומן ומנוסה עם למעלה מ20 שנות ניסיון, צוות צלמים ועורכים מקצועיים כדי לתעד בשבליכם את המתנה בצורה הטובה ביותר.