מתנה להצעת נישואין

מתנה להצעת נישואין | צניחה חופשית | פרדייבהצעת נישואין שהיא חוויה קסומה 

הגיע היום המרגש בו החלטתם להציע לבחירי ליבכם נישואין. בעולם שמלא בהצעות רבות, חלקן משונות, אתם לא תרצו ליפול בין הכיסאות עם הצעה בנאלית ושגרתית, או עם הצעה לא מרגשת מספיק. הרצון הוא שהיום המיוחד ייזכר לנצח לא רק בגלל ההצעה אלא גם בגלל המתנה להצעת נישואין שמגיעה איתה. 
אם אתם זוג מיוחד שאוהב ריגושים, אם אתם רוצים להעניק קצת מעבר לרק טבעת ולקחת את היום והחוויה של ההצעה לקצה, בואו אלינו לצניחה חופשית זוגית כמתנה להצעת הנישואין.

צניחה זוגית מעל חוף הבונים

אם החלטתם להעניק צניחה זוגית כמתנה להצעת נישואין לא פחות חשוב לבחור את הלוקיישן שישמש כתפאורה מדהימה להצעה שלכם.
פרדייב ממוקמת בשמורה מרהיבה הנמצאת בחוף הבונים, בין מרבדים כחולים וירוקים, אותם תראו בריחוף מלמעלה בעת הצניחה, ולאורך הדרך לשמורה. הנוף יספק אווירה מרגשת בעת ההצעה ויגרום להכל להיראות כמו בסרט שלא תרצו לשכוח.
מעבר ללוקיישן המיוחד, חשוב לדעת שאתם מגיעים למקום מנוסה, עם צוות מקצועי אשר מיומן בהצעות נישואין, יידע להוריד את מפלס הלחץ ולתת לרגשות הרבים של היום הזה ביטוי סופר חיובי. 
המדריכים והצלמים שלנו בעלי ניסיון של  למעלה מ 20 שנה, עם אלפי צניחות מאחוריהם, ועברו מאות אירועים מרגשים כגון ימי הולדת, מתנות לימי נישואין, חגיגות מיוחדות כמו בר מצווה ובת מצווה ועוד. 
עכשיו הגיע תורכם להצטרף לחגיגה, במתנה להצעת נישואין שלא תשכח עוד הרבה זמן!

הצעה שתתועד כמו בסרטים

לא עוד צילומים מטלפונים ניידים, התכוננו לחוויית צילום ייחודית אשר תדאג לתעד את הצעת הנישואין שלכם בצורה הטובה ביותר, כזאת שתרצו לצפות בה שוב ושוב לנצח.
בפרדייב נמצאים צלמי סטילס ווידאו, עם עורכים מנוסים שמחכים לתעד כל רגע וזווית ביום המרגש שלכם, מרגע ההגעה שלכם אלינו, שלבי ההתארגנות והדרך למטוס, ההמראה אל השמיים ורגע הקפיצה והצניחה, עם צילומים מרהיבים ובלתי נשכחים. 
כאשר ננחת על האדמה למרגלות חוף הבונים צוות הצלמים שלנו יהיה מוכן ברגע המתאים של ההצעה עם תמונות וסרטונים שלא ישאירו אף עין יבשה. 

אז אם עשינו לכם חשק להעניק לעצמכם צניחה זוגית כמתנה להצעת נישואין פשוט צרו איתנו קשר, אנחנו כבר נדע מה לעשות!