מתנה מקורית לבר מצווה- אחת שלא תשכח 

מתנה מקורית לבר מצווה | צניחה חופשית | פרדייבבר מצווה הוא אירוע משמעותי ומרגש של פעם בחיים ובטח כזה שלא ישכח לנצח. הילד הופך לנער ובתוך תהליך ההתבגרות מתבצע גם שינוי ברצונות ובחלומות של הילד.
אם עד גיל הבר המצווה היה לנו קל להחליט מה נקנה מתוך המבחר הרחב של מתנות לילדים, ברור לנו שהפעם המתנה צריכה להיום שונה, זוהי מתנה מקורית לבר מצווה, ולא עוד סתם מתנה רגילה.
כשבאים לחפש מתנה לנער החוגג כדאי לשים לב למבנה האישיות שלו, האם מדובר באחד הרפתקן או אחד שמעדיף יותר מתנות סולדיות לבית כגון משחקי מחשב ומוצרים פיזיים. 
במידה ומדובר בחוגג מהסוג הראשון יש לנו המלצה נפלאה בשבילכם- צניחה חופשית!

למה דווקא צניחה חופשית? 

חגיגות בר המצווה מסמלות את המעבר מילדות לבגרות, החוגג מקבל תחושה שמצפים ממנו וסומכים עליו יותר, ולפיכך תחושת הרצון לחוות דברים חדשים, להוכיח את עצמו ולשדרג את תחושת הביטחון העצמי מקבלת ערך מוסף אצלו ואצל הסובבים אותו.
הבחירה בצניחה חופשית כמתנה מקורית לבר מצווה מוכיחה את עצמה כהתאמה מושלמת למאורע.
הנער זוכה לחוות חוויה שטרם חווה, כזאת המעידה על אומץ ועולם שנפתח בפניו, ואופי המתנה מסמל תחושת שיחרור וחופש, אותה ירצה לסגל לעצמו להמשך החיים, אם במחשבה ואם במעשים.
אנו ממליצים להעניק לו את המתנה הייחודית הזאת בליווי של צילומים אשר יזכירו לו לנצח כמה אתם מאמינים בו שהוא יכול לעוף על עצמו, כי הרי הוא כבר עשה זאת פעם אחת.

צניחה חופשית- ביחרו במקום הטוב ביותר

אם החלטתם ללכת על מתנה מקורית לבר מצווה ולהעניק  לחוגג צניחה חופשית כדאי שתעשו זאת במקום מנוסה שכבר העביר כמה וכמה צניחות חופשיות הניתנו כמתנה לבר מצווה ובכלל.
במקרה הזה אנו ממליצים על פרדייב, המקום נמצא באזור קסום בשמורת חוף הבונים דבר המשדרג ומעצים את החוויה אפילו יותר.
המדריכים מנוסים, שירותיים, ומקצועיים ויודעים איך להכניס לאווירה את החוגג ואת כל המשפחה שיכולה להתלוות אליו ממש עד רגע העלייה למטוס. 
וכמובן, תוכלו לקבל הצעות לשלל חבילות צילומים עם עורכים מקצועיים אשר ידאגו לתעד כל רגע.