מתנות לגיוס לגברים 

מתנות לגיוס לגברים | צניחה חופשית | פרדייבמתנה מיוחדת לאירוע שלא יחזור 

במידה ויש לכם בן משפחה או חבר קרוב, במדינה מיוחדת כמו שלנו הוא יציין את היום המרגש של לפני הגיוס בחגיגה עם החברים והמשפחה. 
הגיוס לצבא הוא שלב שלעיתים מעורר הרבה שאלות וחששות מפני חויה בלתי מוכרת וחדשה. בכדי לרכך את המעבר משנות התיכון אל הצבא נהוג לערוך אירוע חגיגי בו ניתנות מתנות לגיוס לגברים. המתנות יכולות להיות מגוונת כגון ביגוד, בישום, גאדג'טים או אפילו מתנה כספית. אבל אם אתם מעוניינים להעניק מתנה עם ערך מוסף, כזאת שתהווה קשר בין נושא המתנה לנושא החגיגה - גיוס לצה"ל, ותשמש דוגמא לעמידה בפחד ואתגרים, כדאי שתחשבו מעט מחוץ לקופסא כדי למצוא מתנה יותר מיוחדת.

צניחה חופשית- המתנה האולטימטבית לגיוס

לאחר חיפושים רבים אחר מתנות לגיוס לגברים הגעתם למסקנה שמתנה פיזית שמדודה רק לפי ערכה הכספי אינה מספיקה כדי להעביר את המסר לקראת הגיוס, ואתם מחפשים מתנה שהיא שוברת שגרה, ומכילה בתוכה הרבה אדרנלין, התרגשות ואפילו התגברות על פחד, ממש בדומה לחווית הגיוס.
במקרה שכזה כדאי שתחשבו על צניחה חופשית כמתנה לאותו חבר או בן משפחה העומד לקראת גיוס. 
צניחה חופשית בדומה לתחושה לפני הגיוס מכילה בתוכה התרגשות רבה וציפיה מפני מאורע שטרם המגוייס חווה, וכשמגיע הרגע בו מגיעים אל דלת המטוס , קופצים אל עבר הנוף המרהיב המשתקף לרגליכם, ולאחר ריחוף מרהיב נוגעים בקרקע. ישנה תחושה שאנו מסוגלים לעשות הכל ושום דבר כבר לא מפחיד!
המתנה יכולה לעזור לחוגג המאורע לחיזוק הביטחון העצמי והערך שלו בעיני עצמו לקראת האתגרים הרבים העומדים בפניו בצבא ובכלל, ומעבר לכך, זאת תהיה מתנה שהוא לא ישכח לעולם. 

לבחור את המקום הטוב ביותר 

דילגתם על מבחר המתנות לגיוס לגברים המוצעות בשוק וניגשתם ישר לחפש את המתנה המיוחדת והשווה ביותר- צניחה חופשית. אם כבר בחרתם נכון בסוג המתנה, חשוב שתבחרו נכון גם במקום בו היא תבוצע. 
פרדייב השמורה האווירית בחוף הבונים היא המקום המושלם לכך: במקום תוכלו להינות מנופו הקסום של חוף הבונים, להרגיש בידיים בטוחות ומנוסות עם מדריכי צניחה עם למעלה מ-20 שנות ניסיון, ולתעד את הזיכרון המטורף לנצח עם צלמי ווידאו וסטילס מקצועיים.