מתנות ליום הולדת לאמא

מתנות ליום הולדת לאמא | צניחה חופשית | פרדייבמתנות ליום הולדת לאמא-במה לבחור? 

יום ההולדת של אמא היקרה לכם מכל מתקרב ואתם מוצפים ברעיונות, המוכרנים בחנויות יציעו לכם ערכות טיפוח ובישום, חלק מהחברות יציעו לך לקנות בגדים שהיא אוהבת, או סתם יום כיף עם ספא שיגרתי. 
הבעיה העיקרית היא שלפעמים בביגוד ובישום קשה לקלוע לטעם, ויום ספא מרגיש כמו עוד סתם מתנה רגילה.
ואתם, שחשוב לכם לרגש ולהפתיע, ולהראות לאמא שחשבתם עליה לעומק, ושאתם יודעים כי מגיעה לה חוייה שונה ומדהימה הפעם. אתם מבינים כי מכל המתנות ליום הולדת לאמא שאפשר לבחור, אתם הולכים לבחור צניחה חופשית.


צניחה חופשית- המתנה שהכי מגיעה לה 

ככל הנראה שאמא לא עוסקת בתחומי האקסטרים ביום יום ולכן תרצו לבחור מועדון צניחה מקצועי ומנוסה, שיודע להתמודד עם כל שכבות גיל, ויודע להסיר כל חשש, גם ממכם וגם מאמא, ולהגיע בידיעה ברורה שאתם הולכים לחוות יחדיו חוויה מטורפת.
במקרה שכזה הבחירה ברורה-פרדייב השמורה האווירית חוף הבונים.
לפרדייב ניסיון רב שנים, והם יודעים כיצד להעביר את חווית הצניחה החופשית הניתנות כמתנה, ממתנות לבר ובת מצווה, ימי נישואין, ובמיוחד אם הוא נפלה בחלקם הזכות להבחר כמתנה ממגוון המתנות ליום הולדת לאמא שלכם.
פרדייב ממוקמים על חוף הבונים, כך שתהיו בטוחים שמבחינת הנוף, אין מתחרה לו בארץ, והוא נחשב לאחד מאתר הצניחה היפים ביותר בעולם. גוונים של כחול טבול בירוק יפרסו לנגד עינכם מייד בהגעה, והההרגשה של לראות את הכל מלמעלה, בזמן הקפיצה, ובזמן הריחוף המדהים עד לנחיתה היא חוויה יוצאת דופן שלא תשכח לעולם.

נותנים לכם את העטיפה השלמה

מבחינת מתנות ליום הולדת לאמא אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם מסודרים,  פרדייב דואגת לתת לכם את המעטפת המושלמת למתנה, עם מגוון אופציות של הרחבת האטרקציה- תיעוד רגעי ההכנה, הקפיצה והנחיתה באמצעות צוות צלמים מקצועי, מיומן וחייכן, האפשרויות לצילום רבות ויכולות לכלול סטילס, ווידאו או שניהם. 
פרדייב מאפשרת לכל המשפחה לחלוק את הרגע המיוחד עם אמא ולחגוג איתה ביחד, אנו נותנים למשפחות ללוות את הקופצים שלנו בחדר ההתארגנות ועד לעלייה למטוס, ולקבל את פניה של אמא בחיבוקים על משטח הנחיתה המרהיב, תהיו בטוחים שזאת מתנה שאמא לא תשכח לעולם!