פעילות זוגית ליום הולדת

פעילו זוגית ליום הולדת | צניחה חופשית | פרדייבאת יום ההולדת הזה לא תשכחו לעולם 


יום הולדת לבן או לבת הזוג זהו לא דבר של מה בכך, המאורע מצריך תיכנון מראש שנמשך לפעמים מספר שבועות, ואם אתם מהסוג המשקיען אפילו מספר חודשים. 
כמובן שאפשר לתת כמו בכל פעם מתנה פיזית כגון תכשיטים, בישום, ביגוד וכדומה, או ללכת למסעדה והופעה יחדיו. אבל אם ברצונכם לחוות הפעם משהו מיוחד ביחד, לבחור פעילות זוגית ליום הולדת שמכילה אדרנלין, ריגוש וטירוף, ובאותה הזדמנות לנצל את יום ההולדת לחיבור נוסף בינכם, אנו מציעים לכם מתנה ייחודית - צניחה זוגית בפרדייב.

מצפים לכם לפעילות זוגית ליום הולדת שלא תשכחו


בפרדייב חוף הבונים תחכה לכם הפעילות שעליה חלמתם - צניחה חופשית זוגית מטורפת!
החוויה אצלנו מתחילה כבר בעת ההזמנה, עם צוות מקצועי ומחוייך בעל ניסיון רב שנים בפעילויות זוגיות הניתנות כמתנה ליום הולדת או לאירועים אחרים, ותמשיך ביום המיוחל אליו לא תוכלו לחכות מההתרגשות.
ההנאה תתחיל כבר בזמן הנסיעה אל שמורת חוף הבונים הקסומה והמרגיעה, אל מול הים הכחול והמרבדים הירוקים. בהגעיכם אלינו הצוות שלנו ידאג שתעברו את הכל יחדיו, רגעי ההתלבשות והתדריך, הפגישה עם המדריך שכבר יצפה לכם, ההמתנה וההליכה למטוס ממנו נמריא אל נוף עוצר נשימה. ואז כשנגיע אל הנקודה המיועדת בין שמיים לארץ – תקפצו אתם ובן/בת זוגכם לרגע ריחוף בלי נשכח! זהו זיכרון שיצרב בזיכרונכם לנצח, וכשתגיעו אל הקרקע, ליד החוף - תדעו שהרגע עברתם משהו מיוחד, שיצר בינכם עוד שכבה עמוקה לקשר!

קחו איתכם את החוויה הביתה, ולכל מקום 

פעילות זוגית כזאת ליום הולדת היא דבר שאסור שלא לתעד. אנו נדאג לתת לכם מגוון חבילות צילום משתלמות,  ונעמיד לרשותכם צוות צלמי סטילס ווידאו מקצועיים ומנוסים שידאגו לצלם ולערוך כל רגע, חיוך וריגוש במהלך החוויה. את הסרטונים והתמונות תקבלו מספר ימים לאחר הטירוף - כדי שתוכלו לחוות את הרגעים הבלתי נשכחים שוב ושוב, וגם כדי שתוכלו להראות ולהשוויץ בפני המשפחה, חברים, או סתם מכרים בעבודה במתנה הייחודית ובזוגיות הבלתי רגילה שלכם. 

צוות פרדייב מחכים להעניק לכם פעילות זוגית ליום הולדת שלא תשכחו, כזאת שעוד לא חוויתם. אז למה אתם מחכים? שריינו לתאריך שלכם כבר עכשיו!