פעילות לזוגות- כי ביחד נהנים יותר

פעילות לזוגות | פרדייבבין אם מדובר בזוגיות חדשה, ובין אם מדובר בזוגיות רבת שנים, תמיד כיף להתרגש ולהתחדש ביחד. צבירת החוויות המשותפות מחזקות את מערכת היחסים. הן יוצרות זיכרונות טובים שישארו איתכם שנים רבות, והן נותנות ערך מוסף לזוגיות שלכם. 
פעילות לזוגות יכולה להיות סתם טיול נחמד באזורכם, נסיעה מרוחקת, סרט או ישיבה במסעדה, אבל אם רוצים לצאת מהשגרה ולחדש קצת מהפעילויות הרגילות והמוכרות, אפשר ללכת רחוק יותר עם אטרקציות אקסטרימיות משותפות-צניחה, גלישה, טיפוס ועוד. 
הפעילות יכולה להינתן כמתנה לאירוע מיוחד כמו יום הולדת, יום השנה שלכם, יום או הצעת נישואין וכדומה, אך זה ממש לא מחייב: פעילות לזוגות אפילו מומלצת יותר כאשר היא באה בהפתעה או כהחלטה משותפת שבאה סתם בשביל הכיף!


מה דעתכם על צניחה חופשית זוגית? 

אז החלטתם ליצור חוויה חדשה ומשותפת ביחד, והתחלתם לחפש אחר פעילות לזוגות ברחבי הרשת, כמובן שמצאתם אופציות רבות - חדרי בריחה, הקרנה פרטית בקולנוע או אולי איזו מסעדת שף חדשה, אבל אף אחת מהפעילויות הללו לא תכיל בתוכה את האדנרלין והטירוף שתוכלו להרגיש בצניחה חופשית.
בצניחה חופשית יש הרגשה שקשה לתאר במילים עד שעוברים אותה, במהלכה תעלו במטוס יחד לגובה בלתי נתפס, תוך כדי התפעמות מהנוף בדרך. כשתגיעו לגובה הרצוי, המדריכים ילוו אתכם אל פתח המטוס ומשם תקפצו לתחושה שלא תשכחו! לאחר הנפילה החופשית המצנח יפתח, ותרחפו מעל לנוף עוצר נשימה עד לנחיתה בשטח המועדון. אז לפני שאתם מחפשים מה הגודל של מיטה וחצי, דעו שזו כבר פעילות לזוגות שהיא הרבה יותר מרעננת מכל מה שעשיתם עד היום... 

מתנות שוות ליום הולדת

לבחור במקום הנכון 

אם כבר החלטתם שהפעילות הזוגית הקרובה שלכם תהיה צניחה חופשית, חשוב שתבחרו במקום שיעניק לכם את הפעילות הטובה ביותר, מכל הבחינות. 
פרדייב בשמורת חוף הבונים נמצא כאן בשביל לתת לכם את כל מה שרציתם - שירות ללא פשרות מהרגע הראשון ושריון התאריך, אתר צניחה קסום ומרהיב הנמצא בחוף הבונים - כדי שתהנו ממנו גם מהאוויר וגם מהקרקע, מקצועיות וניסיון של למעלה מ 20 שנה, מדריכי הצניחה הטובים ביותר שיש, וכמובן - אופציות צילום מגוונות – לתמונות סטילס ווידאו כדי שתוכלו להיזכר בפעילות לזוגות הייחודית שבחרתם וליהנות ממנה שוב ושוב.