רעיונות למתנה לבן זוג – רעיונות שנוגעים בשמיים

רעיונות למתנה לבן זוג | צניחה חופשית | פרדייבכשחושבים על מתנות, חושבים על חנויות, אבל לא תמיד זו הדרך המקורית. כן, החנויות עמוסות באין ספור אפשרויות למתנות. בקניונים ובאינטרנט היצע המוצרים והגדג'טים רחב ועמוק כמו מעמקי האוקיינוס. דווקא בגלל ההיצע המגוון הזה, נדמה שקשה למצוא רעיון טוב באמת, של מתנה לבן הזוג. הרמנו את הכפפה ואספנו כמה רעיונות למתנה לבן זוג, שהם מיוחדים מכמה בחינות. קודם כל, הם מאוד מקוריים. שנית, הם יתנו זיכרון מדהים לכל החיים. והם יאמרו לו שאת סומכת עליו ואוהבת אותו יותר מכפי שמילים יכולות לומר.
צניחה חופשית מחיר | צניחה חופשית | פרדייב


רעיון מעופף במנהרת רוח


אף אחת ואף אחד לא צריך אותנו בשביל רעיון למתנה לבן הזוג, בצורה של שעון, טיול לחו"ל או גדג'ט טכנולוגי. אנחנו כאן כדי להציע רעיון שנוגע באחד החלומות הכי עתיקים של המין האנושי – לעוף. אנו לא מדברים על לעוף המובן המטאפורי או הדמיוני של המילה. הרעיון למתנה הוא כרטיס כניסה למנהרת רוח אמיתית. מנהרת רוח זה מתקן מיוחד שבעבר שימש צבאות בעולם להכנת ואימון לקראת צניחה. כיום מדובר ממש בענף ספורט מתפתח. מנוע יניקה של אלפי כוחות סוס יוצר סירקולציה של זרחי אוויר שאפשר להמריא עליהם, להרים את הרגלים והקרקע ופשוט – לעוף!


עוד רעיונות למתנה לבן זוג, גבוה מעל כולם


מלבד מנהרת הרוח שנותנת חוויה אמיתית של תעופה באוויר (ולא רק טיסה), יש לנו עוד רעיונות למתנה לבן זוג עם מגע בשמים. למשל, אם הוא בעניין אפשר לרשום אותו לקורס צניחה חופשית, שמקנה תעודה רשמית. אפשרות לא פחות מהנה אבל פחות מחייבת – חווית צניחה חופשית ביום אחד. את הביצוע נכון לתת בידיים של מועדון צניחה חופשית מוביל, שמעסיק אך ורק מדריכי ומדריכות צניחה חופשית, עם הרבה ניסיון (מאות עד אלפי צניחות).


אם בן הזוג אוהב חוויות מיוחדות, אנו בטוחים שאלה רעיונות למתנה לבן זוג שהוא יאהב מכל הלב. במועדון הצניחה הוותיק פרדייב אפשר פשוטו כמשמעו - לצנוח מהמקום הכי גבוה. לאחר הצניחה מקבלים סרטון וידאו למזכרת. את האדרנלין והכיף הזה, אי אפשר לשכוח לעולם.