מתנות שוות ליום הולדת

כל מה שחשוב לדעת על צניחה חופשית בתור מתנה ליום הולדת


אנחנו בפרדייב חוגגים איתכם יותר מ 20 שנה. יותר מ 150 אלף צונחים בחרו לצנוח איתנו כמתנה לאירוע חשוב והם כולם מספרים שצניחה היא המתנה המושלמת ליום הולדת. חשוב לנו לחלוק איתכם קצת מהידע שצברנו, לגבי השיקולים השונים בקניית מתנה ליום הולדת של אמא, אבא, בן זוג או חברים - כרטיס מתנה לצניחה חופשית. אם יש לכם שאלות או התלבטויות לפני בחירה של צניחה חופשית – עבור עצמכם או כמתנה עבור חברים או משפחה – אנחנו פה כדי לעזור.

למי המתנה?

קודם כל זיכרו "אם אין אני לי מי לי" - אם אתם כבר שנים חולמים לקבל מתנה ליום ההולדת שתפתח לכם דלתות למקומות חדשים (ואנחנו מדברים על הדלת של המטוס), אם כל שנה אתם מתאכזבים לקבל מתנות בנאליות ומשעממות - זה הזמן לפנק את עצמכם ולעוף על החיים עם צניחה חופשית ליום ההולדת. והיי!! יש לנו מבצע יום הולדת מיוחד!

אבל במקרים רבים אנחנו קונים את כרטיס המתנה למישהו אחר ובמקרים אלו נדרשת רגישות: צניחה היא אמנם מתנה מושלמת ליום הולדת, חוויה מטורפת, אדרנלין טהור – אבל האם המתנה הזו מתאימה לאדם שעבורו אתם מתכננים לרכוש אותה?
אנחנו ממליצים לבדוק אם הוא יכול ורוצה לצנוח. עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם: איך אני מברר/ת את זה בלי להרוס את ההפתעה? אז קודם כל - זה דבר שאנחנו ממש לא ממליצים להפתיע איתו אף אחד. אולי רק במקרים שבהם זה ברור שמי שחוגג ביקש צניחה כמתנה ליום ההולדת כי זה החלום שלו (יש לא מעט כאלה). כשמדובר במתנות שוות ליום הולדת כמו צניחה חופשית, אין צורך להפתיע. להיפך! תנו לה/לו את הזמן להתרגש כמה ימים לפני הצניחה. אם אתם בוחרים בכל זאת להפתיע את הצונח/ת, זיכרו להצטייד בבגדים מתאימים (עבורם) לצניחה חופשית, ותתכננו שלפני שאתם מגעים אלינו הצונח/ת יאכלו ארוחה קלה.

מלבד הרצון חשוב גם לברר שמי שחוגג יכול לצנוח: 

  • בפרדייב צונחים בין הגילאים 12 ל 70. במידה והצונח מתחת לגיל 18 על ההורים למלא טפסים הכוללים צילום ת.ז של ההורים.  במידה והצונח מעל גיל 65, יש להציג אישור מרופא המשפחה לביצוע צניחה חופשית.

  • יש לברר את גובה ומשקל הצונח במדויק, ולבדוק איתנו שהם מתאימים לצניחה

  • יש לברר על מצבו הרפואי של הצונח, כל מגבלה רפואית שהיא, גם אם נראה כי איננה עשויה להשפיע על ביצוע צניחה חופשית. אנחנו ננחה אתכם האם על אף המגבלה ניתן לבצע צניחה.

 

לכבוד מה?


מרבית הצונחים שלנו קיבלו את הצניחה כמתנת יומולדת. לרוב יום הולדת עגול. מתנה ליום הולדת 40 או חגיגות יובל ביום הולדת 50. אבל חווית הצניחה יכולה להיות גם מתנה ליום הולדת 60 או 70. צונחים רבים קיבלו את הצניחה בתור מתנת גיוס או שיחרור, מתנה לכבוד סיום תואר, הצעת נישואין מרגשת, וכיו"ב. לפעמים חוגגים אצלינו גם אירועים אחרים: אין כמו החופש של צניחה חופשית כדי לחגוג גירושין! אנחנו גם מתרגשים עם אנשים שבאו לחגוג אחרי שניצחו את מחלת הסרטן! אנשים מבטיחים לעצמם מתנה צניחה אם יצליחו בדיאטה ויגיעו למשקל המאפשר צניחה. המשותף  הוא שעבור כולם מדובר בהגשמת חלום, ותמיד הם מופתעים לגלות עד כמה הצניחה האמיתית טובה יותר מהחלום.

כמה זמן לפני יום ההולדת צריך להזמין?


יש שתי דרכים לעשות זאת:

  1. הזמנת צניחת טנדם במתנה עבור מישהו - לתאריך מסויים – לפי בקשתו של רוכש המתנה. במקרה כזה, כחלק מתהליך ההזמנה, ניתנת הזכות ללקוח לשריין מקום ביומן הצניחות של פרדייב. ניתן לבצע שינויים בהזמנה עד 48 שעות לפני שעת ההגעה ללא כל תשלום.

  2. רכישה של "כרטיס צניחה במתנה", שהוא בעצם כרטיס פתוח, ומתאים למימוש לפי התאריך שהכי מתאים לצונח/ת. הכרטיס פתוח למשך 5 שנים (!), החל מחודש אחד לאחר הרכישה. ברכישת כרטיס מתנה תהנו גם מ 25% הנחה ממחיר הבסיס של צניחת טנדם פרדייב.
    מקבל/ת המתנה צריכים ליצור בעצמם קשר איתנו בטלפון, ולתאם מימוש המתנה שקיבלו לתאריך והשעה שהכי מתאימים להם.

במידה ואתם מעוניינים להזמין צניחה כמתנה לתאריך ספציפי שבו הצונח חוגג יום הולדת (האפשרות הראשונה) אנו ממליצים לעשות זאת לפחות שבועיים מראש, כדי שתהנו מזמינות של המקומות.

כמו שכבר הבנתם צניחה חופשית היא מתנה שווה ליום הולדת גם עם היא מתבצעת לא בדיוק בתאריך. אנו ממליצים תמיד להעניק כמתנה שובר פתוח (האפשרות השנייה). צניחה ביום ההולדת זה גדול, אבל יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון: במקרים רבים עקב מזג אוויר/ פעילות של חיל האוויר/ תקלות במטוס - אנו נאלצים לדחות את מועד הצניחה. לעתים הצניחה נדחית מראש, אך לפעמים אנו נאלצים לעצור פעילות באמצע היום. לבטל צניחה ביום ההולדת זה לא נעים, ואפילו מאכזב. בכלל צניחה ביום האירוע עלולה ליצור מתח ולחץ מיותר, ולכן במיוחד למזמינים צניחה כמתנת יום הולדת לחודשים אוקטובר עד מאי (בהם מזג האוויר פחות ודאי) הפיתרון המושלם הוא כרטיס מתנה.

 

מזג אוויר


צניחה חופשית בישראל היא ספורטOUTDOOR  שאפשר לקחת בו חלק במשך כל השנה, אך הוא מושפע רבות ממזג האוויר. כן, גם בחורף אנחנו צונחים! יחד עם זאת, במקרים שבהם מזג האוויר באיזור חוף הבונים לא מאפשר זאת – למשל רוחות חזקות, גשמים, או עננות – הצניחה המתוכננת נדחית למועד חדש. 

לכן גם אם קיבלתם במתנה צניחה חופשית, או קניתם שובר צניחה חופשית כמתנה עבור אדם אחר, והצניחה תואמה במקור עבור תאריך מסויים – אין מה לדאוג במקרה שמזג האוויר משתבש! בקלות ניתן לממש את המתנה המושלמת הזו בתאריך אחר.

 

מתנה לחברה הכי טובה ליום הולדת 40 - הגיל למשהו באמת מיוחד 

הגיע הרגע שחברתכם הטובה חוגגת את גיל ה40 המיוחד, אם הגעתם יחדיו לחגוג את גיל 40 זהו סימן שהחברות שלכם אינה מוטלת בספק, עברתם שנים של חוויות מרגשות, רגעים ייחודיים ואין ספור מאורעות חיים טובים יותר או פחות שחלקתם.

מחפשים הצעה בלתי נשכחת?- הצעות נישואין רעיונות בלתי שגרתיים

הגעתם לרגע המרגש בו אתם מייחלים לכך שאהובכם או אהובתכם יהיו לצידכם לכל החיים, וזה הזמן להצעת נישואין. לאחר חיפושים מרובים והתאמות הצלחתם לבחור טבעת, ועכשיו רק נותר לבחור כיצד תרגשו ותפתיעו מעל ומעבר בהצעת נישואין מקורית וייחודית. 

מתנה מקורית למתגייסת- מתנה שהיא לא תשכח

מתנה מקורית למתגייסת מצריכה הרבה מחשבה ותכנון. את היצע המתנות הרגיל רובנו מכירים החל מביגוד ואקססוריז ועד מוצרי אלקטרוניקה ושוברים שונים, כולן מתנות נחמדות מאוד, אך לאורך השנים מאבדות מערכן, מתבלות או מתקלקלות, נשכחות והופכות ללא רלוונטיות. 

הצעות נישואין רעיונות- חפשו את המיוחד ביותר

אם תחפשו אחר "הצעות נישואין רעיונות" תיווכחו לגלות שהשוק מוצף מרעיונות בלתי נגמרים, החל מחברות הפקה שישמחו לקבל את כספכם עבור אירוע שלם אותו יארגנו ויעצבו עבורכם ועד רעיונות יותר אישיים המוצעים מפי אנשים בבלוגים השונים. 

רעיונות למתנה לבר מצווה- חפשו את הלא שיגרתי ומוכר 

רעיונות למתנה לבר מצווה יש כמו חול, החל מטיולים מאורגנים, משחקים דיגיטלים, מכשירים אלקטרונים, ביגוד וקופונים, איך מתוך כל החול הרב הזה מוצאים משהו ייחודי ומקורי, שיבלוט מעל כל שאר המתנות שחוגג המסיבה מקבל? 

מתנות אקסטרים לגבר- לרכוש בדיוק את מה שצריך 

מתנות אקסטרים לגבר הן טרנד שתופס תאוצה יותר ויותר עם השנים, הביקוש לריגושים ולשבירת השיגרה וחיי היום יום גדלה מרגע לרגע וגם גברים שלא חובבי אקסטרים גדולים במהלך השנה משוועים לאיזו הרפתקאה בלתי רגילה מפעם לפעם. 

מתנה למתגייס קרבי- לבחור מתנה שראויה למעמד 

גיוס של חברים או בני משפחה קרובים זהו תמיד אירוע בלתי חוזר ומרגש, אבל כשמדובר בגיוס לתפקיד קרבי ההתרגשות גדולה אף יותר

מתנה לבת מצווה לנכדה- בדיוק מה שאתם צריכים כדי להפתיע 

כשתאריך חגיגות בת המצווה של הנכדה האהובה מתקרבות אתם כבר בוודאי נמצאים בשלב חיפושים מתקדם אחר מתנה ייחודית ומרגשת עבורה.

אטרקציות בשבת בצפון – יום כיף כמתנה ליום הולדת

מתנה צניחה חופשית, את המתנה הזו יקירכם לא ישכח והם יאהבו אותך לנצח! בין אם עבור קופץ בפעם הראשונה או צנחן מנוסה, אנו מציעים מגוון של שוברי מתנה שירגשו את כולם.

מתנה לחברה לגיוס- איך להיות מקוריים וגם לשמח כמו שצריך 

מתנה לחברה לגיוס יכולה להיות משימה מאתגרת, מצד אחד בוודאי שתרצו להביא מתנה שתשמח את החברה הנרגשת אך עם זאת לא להיות בנאליים ולבחור מתנה מקורית, כזאת שהחברה שלכם תרגיש שחשבתם עליה באופן מיוחד והשקעתם זמן במציאת המתנה המושלמת. 

מתנות גיוס לבנות- איך לעשות בחירה מוצלחת 

לאור המאורע החשוב נהוג לבחור מתוך מבחר מתנות גיוס לבנות כדי לציין את המאורע באופן שמח, לתמוך במתגייסת ולהשרות עליה אווירה חיובית וטובה. 

איך להפתיע עם מתנה מקורית לבת מצווה 

אם ברצונכם להעניק מתנה מקורית לבת מצווה, כזאת שתתאים באופן מושלם לחגיגה, במקום עוד אייפון או תכשיט שימאס לענוד אותו אחרי תקופה מסויימת, כדאי שתחשבו על צניחה חופשית כאופצייה למתנה שחיפשתם. 

מתנת גיוס לחיילת- לא עוד סתם מתנה 

בבואכם לבחור מתנת גיוס לחיילת תגלו מיד את עושר ההיצע הבלתי נגמר, החל ממוצרי ביגוד והנעלה, קופונים ותווים לרשתות שונות מהארץ ומחו"ל, מתנות מעולם הטכנולוגיה, תכשיטים, ועוד. 

מתנות לגיוס לגברים 

במידה ויש לכם בן משפחה או חבר קרוב, במדינה מיוחדת כמו שלנו הוא יציין את היום המרגש של לפני הגיוס בחגיגה עם החברים והמשפחה. 

פעילות לזוגות- כי ביחד נהנים יותר

בין אם מדובר בזוגיות חדשה, ובין אם מדובר בזוגיות רבת שנים, תמיד כיף להתרגש ולהתחדש ביחד. צבירת החוויות המשותפות מחזקות את מערכת היחסים. הן יוצרות זיכרונות טובים שישארו איתכם שנים רבות, והן נותנות ערך מוסף לזוגיות שלכם. 

רעיון למתנה לבת מצווה

בת מצווה היא לא עוד חגיגת יום הולדת רגילה, בבת מצווה נהוג לחפש מתנה בלתי שגרתית, כזאת שתתן ערך מוסף למאורע המיוחד

מתנה להצעת נישואין

הגיע היום המרגש בו החלטתם להציע לבחירי ליבכם נישואין. בעולם שמלא בהצעות רבות, חלקן משונות, אתם לא תרצו ליפול בין הכיסאות עם הצעה בנאלית ושגרתית, או עם הצעה לא מרגשת מספיק.

פעילות זוגית ליום הולדת

יום הולדת לבן או לבת הזוג זהו לא דבר של מה בכך, המאורע מצריך תיכנון מראש שנמשך לפעמים מספר שבועות, ואם אתם מהסוג המשקיען אפילו מספר חודשים. 

מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת - כך תשמחו אותו

כדי לשמח גבר במסיבת יום ההולדת שלו רצוי לתת לו מתנה שתקח אותו הכי רחוק שרק אפשר.

מתנה מקורית לבר מצווה- אחת שלא תשכח 

בר מצווה הוא אירוע משמעותי ומרגש של פעם בחיים ובטח כזה שלא ישכח לנצח. הילד הופך לנער ובתוך תהליך ההתבגרות מתבצע גם שינוי ברצונות ובחלומות של הילד.

מתנה לאישתי ליום הולדת 

הרי זה ברור שלאישתי היקרה מגיע הכל. האישה שמלווה אותי בכל רגע שמח או עצוב בחיים והעניקה לי מעל ומעבר חוגגת יום הולדת והפעם החלטתי ללכת על זה ובגדול.

מתנות ליום הולדת לאמא - אין כמו צניחה חופשית לאמא בעולם

מתנות ליום הולדת לאמא הן תמיד דבר מרגש. לאמא שלנו מגיע הטוב ביותר, במשך תקופת חיים שלמה קיבלנו ממנה עולם ומלואו, וכשמגיע יום ההולדת זוהי ההזדמנות שלנו להחזיר, ולו במעט על כל מה שקיבלנו.

לחגוג 18 בגדול! מתנות ליום הולדת 18

כשמגיעים לבחור מתנות ליום הולדת 18 מבינים שזהו סיפור שונה מהמתנות שבחרנו עד עכשיו לחוגג או לחוגגת.

מתנות ליום הולדת לאמא

יום ההולדת של אמא היקרה לכם מכל מתקרב ואתם מוצפים ברעיונות, המוכרנים בחנויות יציעו לכם ערכות טיפוח ובישום, חלק מהחברות יציעו לך לקנות בגדים שהיא אוהבת, או סתם יום כיף עם ספא שיגרתי. 

הצעת נישואין אקסטרים

מי שרוצה לצאת מהקופסה ולמצוא רעיון אקסטרים – יכול למצוא אותו איתנו. אמנם כבר חשבו על הכל ודיברו על הכל, אבל כאשר מדובר על הצעת נישואין אקסטרים השמיים הם הגבול. האם חשבתם על צניחה חופשית? על רעיון של אתגר מול נופים קסומים ותחושות מעצימות? על אף שזה לא מתא

חגיגות יום הולדת 21 לפרדייב

ב- 25.5.00 לפני 21 שנה צנחנו את הצניחה הראשונה שלנו בפרדייב, ממש כמו בנאדם שנולד ונושם את הנשימה הראשונה שלו. מזל טוב לפרדייב. אם גם אתם נולדתם הרווחתם! יש לכם מבצע- מתנה שווה ליום הולדת. אז לכל המחפשים מתנה ליום ההולדת, מוזמנים לצנוח ביום ההולדת שלכם.

מתנה לאמא ליום הולדת 50

אמא שלכם חוגגת יום הולדת 50? יש לה כבר הכל ונמאס לכם להביא כל פעם מתנות משעממות או שחוזרות על עצמן? אז הנה רעיון: לזרוק את אמא ממטוס! זה אמנם נשמע מוזר, אבל אם אמא שלכם אוהבת חוויות כיפיות וריגושים - סביר להניח שהיא מאד תהנה, וכנראה גם תרצה לקפוץ שוב.

מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת

יש כל מיני דרכים להבדיל בין גבר, לגבר-גבר. ואם הגבר (גבר-גבר) שעליו מדובר נהנה מהשתתפות בתחומים שונים של ספורט אקסטרים, או סתם מדברים שיש בהם הרבה מהירות - הוא ישמח גם לקפוץ ממטוס. אחרי הכל 200 קמ"ש כיוון כדור הארץ זה לא הולך ברגל... זה נופל ממטוס!

מתנות לבת מצווה רעיונות

איזו התרגשות! זה כבר לא סתם רק "עוד יום הולדת" אלא יום הולדת מיוחד: גיל 12 ובת מצווה! כשאנשים מחפשים רעיונות למתנות לבת מצווה, הכי נחמד לתת (או לקבל!) מתנה מרעננת ומחדשת. לא משהו רגיל. משהו מיוחד במינו!

פעילות לזוגות

הנה רעיון בשבילכם לפעילות לזוגות: אוהבים לחוות חוויות ביחד, אבל לאט לאט החוויות מתמחזרות לכם? מסעדה, צימר, קפה או בירה על החוף או בנוף ההררי כבר הפכו לריטואל של כל סופ"ש? למה לא להוסיף אליהם גם צניחה חופשית ביחד?

מתנה לחברה טובה ליום הולדת 40

מתנה לחברה הכי טובה ליום הולדת 18

מתנה לחברה הכי טובה תמיד תהיה שונה ומיוחדת יותר מאשר מתנה שתעניקו לחברות או חברים אחרים,  כל שכן, מתנה לחברה הכי טובה ליום הולדת 18 , אשר צריכה להיות מיוחדת פי כמה. 

מתנה לבסטי

אנחנו יודעים כמה קשה לבחור מתנה לבסטי שלך, עם זאת אנחנו גם מבינים כמה זה חשוב להביא לה את מתנת יום ההולדת האדירה והמיוחדת ביותר. צניחה חופשית היא לא עוד מתנה רגילה, זהו זיכרון מיוחד שתיצרי ביחד עם הבסטי שלך, כזה שתיזכרו בו כשתרצו להתלהב ולהרגיש את את הדופ

רעיונות למתנות לחברה הכי טובה

ישנן חברות רבות, אך ידוע שלא כולן אותו דבר, החל ממכרות המתראות בתקופות רחוקות ועד חברות שהן כמו אחיות, זוהי חברות נפש שבה חולקים הכל.

מתנות ליום הולדת 18- כיצד לבחור

כשמגיע הרגע לבחור מתנות ליקרים לכם לימי הולדת מתחיל במיידי שלב החיפוש הקדחתני אחר מתנה מתאימה שהם ישמחו לקבל

רעיונות להפתעת יום הולדת 50

אחרי שחיפשתם רעיונות להפתעות יום הולדת 50 בואו והכירו את הרעיון המופלא והאקסטרימי צניחה חופשית במתנה ליום הולדת של אבא או אמא.

מתנות ליום הולדת לאבא

לאבא שלכם יש סולם, מגיע כמעט עד שמיים. זה נחמד, אבל לנו יש מטוס, שמגיע ממש לשמיים. לא כמעט! אז אם אתם כאן בשביל מתנות ליום הולדת לאבא, וכל שאר הדברים כבר מרגישים פשוטים מדי - הגעתם למקום הנכון.

מתנות לילד בר מצווה

את גיל 13 מחשיבים לגיל שבו חתן בר המצווה עובר מילדות לבגרות. וצניחה חופשית היא אחלה דרך לסמל את המעבר הזה עם אירוע חווייתי ועוצמתי! כלומר - מעבר לאירוע עם הקייטרינג והאירוע לכיתה...

מתנה לבן זוג ליום הולדת

למצוא מתנה לבן זוג ליום הולדת זו משימה שאנו מתמודדים איתה כל שנה. משנה לשנה זה רק הולך ונהיה יותר קשה. לחשוב על מתנות שוות ליום הולדת זה לא פשוט, אבל צניחה חופשית היא מתנה לבן או בת הזוג שאפשר לעשות אפילו ביחד.

רעיונות למתנה לבן זוג – רעיונות שנוגעים בשמיים

כשחושבים על מתנות, חושבים על חנויות, אבל לא תמיד זו הדרך המקורית. כן, החנויות עמוסות באין ספור אפשרויות למתנות

הפתעה ליום הולדת לגבר, הכי מקורית שיש!

יום ההולדת שלו מתקרב. עכשיו מגיעה השאלה הגדולה. איך אפשר להפתיע גבר ליום ההולדת? כרטיס לאירוע ספורט זה נחמד, אבל לא הכי מקורי.