לחגוג 18 בגדול! מתנות ליום הולדת 18

 

יום הולדת 18 הוא לא עוד יום הולדת. זה הגיל בוא עוברים מנער לאדם בוגר, ומכל המתנות ליום הולדת 18 יש רק אחת שהיא ממש טקס התבגרות. צניחה חופשית בפרדייב איננה דורשת כל ניסיון קודם. יחד עם מדריך צניחה חופשית תעלו עם המטוס לגובה מטורף ותקפצו מעל הנוף של חוף הבונים. חבילות הצילום השונות תשארנה מזכרת מיום הולדת בלתי נשכח. אם אתם רוצים ללכת בגדול ולעוף על היומולדת הכל כך חשובה הזאת, תבחרו באומץ מכל המתנות - כרטיס צניחה מתנה.

מתנות ליום הולדת 18 | צניחה חופשית | פרדייבכשמגיעים לבחור מתנות ליום הולדת 18 מבינים שזהו סיפור שונה מהמתנות שבחרנו עד עכשיו לחוגג או לחוגגת.
גיל 18 הוא צומת דרכים חשובה בחיים, הילד הופך לגבר, הילדה הופכת לאישה, ובמדינה כמו שלנו הגיל מקבל ערך נוסף כשמתלווה אל החגיגות גם התרגשות גדולה לגביי הגיוס, כמו גם מחשבות על העתיד ומה הלאה.

כשמאורע בסדר גודל כזה מתקרב חשוב להתכונן מבעוד מועד ולבחור מתנה המתאימה למעמד, ההיצע הוא גדול והחשש לקלוע בדיוק לטעמם של החוגגים מוצדק.

כשאתם בוחרים מתנה ליום הולדת 18 חשוב שתשימו דגש על כמה דברים: מקוריות, ריגוש, השמחה שתניב למקבלי המתנה, וכמובן ערך מוסף המתקשר לחגיגות הגיל.

טנדם סילון בפרדייב | צניחה חופשית | פרדייב

 

צניחה חופשית בפרדייב- מתנה אחת מעל כולן

כולם חולמים לעוף. אבל בגיל 18 החלום מקבל משמעות חדשה, כשמגיעים לגיל המיוחד הרצון לעוף נכנס לכל תחום בחיים, לעוף על התפקיד שהחוגגים מיועדים אליו בצבא, לתכנן קדימה אל הלימודים הגבוהים, ומשם להמשיך לנסוק גבוה בקריירה ובשאר מאורעות החיים.

מתנות ליום הולדת 18 הן רבות,  אבל מתנה אחת תמיד תהיה מיוחדת ומתאימה יותר מכולן-צניחה חופשית!
אם אתם רוצים להעביר את המסר המתבקש והבלתי נמנע לחוגגים גיל 18-לעוף על החיים, זוהי המתנה המושלמת בשביל כך.

החוגגים יקבלו חוויה בלתי נשכחת, קפיצה ממטוס, נפילה חופשית מלאת עוצמה וריגוש, וריחוף קסום מעל הנוף המפעים של שמורת חוף הבונים אותו תוכלו לחוות רק אצלנו בפרדייב.

אנחנו כאן, בכל יום שתרצו בשבוע 

פרדייב הינו מועדון הצניחה היחיד בארץ שנותן לכם את האופציה להזמין צניחה באמצע השבוע, כך שתהיה לכם גמישות בשילוב המתנה בשאר האירועים המתוכננים לחגיגות. 

אנו מספקים מגוון אופציות נוספות להרחבת החוויה, כגון צילומים-ווידאו וסטילס, ליווי של החוגגים עד לרגע העלייה למטוס ועוד רעיונות הנובעים מניסיון עשיר של למעלה מ 20 שנים של חגיגות וצניחות אצלנו במועדון.

חוויית הצניחה תלווה את החוגג לנצח, ואנו בטוחים כי בכל פעם שירצה לשאוב ביטחון מנקודה מסויימת בחייו הוא יזכר ברגע המעצים של הצניחה, ובכל פעם כשיהיה קצת קשה, בשלל האתגרים שיבואו אחרי גיל 18, הוא תמיד יוכל להיזכר שמבין כל המתנות ליום הולדת 18 שיכול היה לקבל, בחרו להעניק לו צניחה חופשית, כי מישהו מאמין בו שהוא יכול לעוף! 

מתנות ליום הולדת 18 | צניחה חופשית | פרדייב

אין דברים כאלה. אבל אצלנו יש!

יש תקופות בחיים שתמיד נזכור אותן. גיל 18 הוא אחת מהן. בסופו של דבר זה גיל שמשלב המון דברים חדשים. צניחה חופשית גם היא מכילה בתוכה המון דברים חדשים, והם קורים בזמן יחסית קצר: ההדרכה לפני הצניחה היא אמנם אינפורמטיבית אבל בדיוק במידה שצריך, הטיסה עצמה לא לוקחת יותר מ 15-20 דקות, ואז מתחיל הדבר האמיתי: הנוף שנפרש מתחתינו כשאנחנו נמצאים בדלת המטוס הוא אין סופי. אף אדם לא באמת מסוגל להבחין בכל מה שיש לראות בשניות האלה, אבל יש המון מה לראות! ולפני שתספיקו בכלל להתחיל לקחת פנימה את כל הטוב הזה, מתחיל עוד חלק חשוב בביצוע הצניחה שלכם: הנפילה החופשית. רוח של 180 קמ"ש לפנים ולגוף, ואדרנלין שרץ בוורידים! מי שלא עשה צניחה חופשית מעולם, פשוט לא יוכל להבין איך זה מרגיש. לא בכדי אנשים רבים בוחרים במתנה של צניחה חופשית עבור גיל 18. יש בחוויה הזו כ"כ הרבה, והיא תעיף אתכם למקומות הכי טובים שיש!

טנדם סילון בפרדייב | צניחה חופשית | פרדייב

טנדם סילון בפרדייב | צניחה חופשית | פרדייב

טנדם סילון בפרדייב | צניחה חופשית | פרדייב