סרטון הצניחה שלכם ב-Full-HD המתנה המושלמת באיכות המושלמת!

סוף סוף הגיעה טכנולוגיה מתקדמת מספיק על מנת להעביר קצת ממה שרואים מלמעלה, כשעושים צניחה חופשית. עכשיו תוכלו להנות מהמתנה המושלמת באיכות המושלמת! תמיד אמרנו שהנוף כאן הוא מהיפים בעולם שאפשר לצנוח מעליהם, וכעת - אפשר להוכיח את זה גם למי שלא צנח צניחה חופשית... הצבעים אמיתיים יותר, החדות מדהימה, רואים כל פרט קטן והכל פשוט יותר חי ויפה. סרט הצניחה שלכם הוא בדיוק הסרט שתרצו לראות ב-Full High Definition, וההבדל הוא מאוד מאוד משמעותי.

צניחה חופשית בחוף הבונים | צניחה חופשית | פרדייב

איכות רגילה (מימין)                                                                                                איכות HD (משמאל)

אתם רוצים סרטון צניחה חופשית באיכות Full-HD? אין בעיה. טכנולוגיית ה-HD היא כבר מזמן לא נחלתם של חובבי גאדג'טים ומשוגעים לדבר, אלא הופכת להיות סטנדרטית כמעט בכל מסך טלוויזיה או מחשב שנמכר כיום. גם אם אין ברשותכם עדיין מכשיר המאפשר צפייה ב-HD, כדאי לתעד חוויה מטורפת כמו צניחה חופשית בדרך האיכותית ביותר. אנחנו בטוחים שבקרוב גם לכם תהיה טלוויזיית HD בסלון, ואז תוכלו להנות מסרט הצניחה שלכם באיכות המקסימלית. בכל מקרה חשוב לזכור - בשדרוג סרטון צניחה חופשית של פרדייב ל-HD, תמיד תקבלו גם את הגרסה הרגילה של הסרט, צרובה על DVD רגיל. כשתגיעו הביתה, תוכלו לשתף את כולם בחוויה המטורפת שלכם באמצעות כל מכשיר DVD פשוט.

 אז איך זה קורה? (כאן הולך לבוא הסבר טכני קצר, אז אם כל מה שמעניין אתכם זה צניחה חופשית, דלגו לפסקה הבאה...) 
כל תמונת וידאו (או כל מסך בעצם) מורכב מפיקסלים, שהם נקודות קטנטנות. כל נקודה מקבלת צבע מסוים, וביחד כל הפיקסלים מרכיבים את התמונה שאנחנו רואים על המסך. ככל שיש יותר פיקסלים ליחידת שטח, כלומר - ככל שהפיקסלים יותר צפופים, ככה הרזולוציה של התמונה יותר גבוהה. תמונות ברזולוציה גבוהה נראות חלקות יותר, חדות יותר והפרטים בהם ברורים יותר. בסרט DVD רגיל הרזולוציה היא 720X576, כלומר - רוחב התמונה הוא 720 פיקסלים וגובהה 576 פיקסלים. חישוב פשוט מראה כי התמונה כולה מורכבת מ-414,720 פיקסלים. צילום Full-HD, כמו זה שמעכשיו אפשר לעשות בכל צניחה חופשית בפרדייב, הוא ברזולוציה של 1920X1080. כמות הפיקסלים בצילום כזה גדולה פי 5 מאשר בצילום רגיל, והמשמעות - צילום וידאו של כל צניחה חופשית, צילום חד וברור שמראה את הפרטים הכי קטנים באיכות הכי גדולה.

לפני שדרוג סרטון צניחה חופשית בפרדייב, חשוב לוודא שאכן תוכלו לצפות בו כראוי על המסך אצלכם בבית. מה צריך כדי לראות סרטון HD? אתם צריכים שיהיה ברשותכם מסך התומך ב-HD, וגם מכשיר צפייה שתומך בטכנולוגיה הזו. קיימות מספר אופציות נפוצות:
1. מחשב תומך HD - כמעט כל מחשב שנקנה בשנתיים-שלוש האחרונות מסוגל להריץ סרטי HD. חשוב רק לבדוק שהמסך תואם לכך.
2. טלוויזיית HD (פלסמה, LCD, מקרן HD וכו') - רוב המסכים כיום תומכים בשידור HD, אך אתם עדיין צריכים לחבר אליהם מכשיר שיציג את הסרטון, וגם עליו לתמוך ב-HD. אפשר לעשות זאת על ידי:

  • חיבור מחשב (תומך HD) לטלוויזיה, ושימוש בטלוויזיה בתור המסך של המחשב.
  • חיבור מזרים-מדיה (Streamer) לטלוויזיה. בד"כ למכשירים אלה ניתן לחבר Disk on Key שעליו נמצא הסרט, ולצפות בו על מסך הטלוויזיה.
  • מערכת Media-Center - זהו מחשב שמותאם במיוחד לשמש כמרכז מדיה סלוני. גם כאן משתמשים בד"כ ב-Disk on Key.
  • נגני HD-DVD ו-Blu-ray - רוב הנגנים הללו לא תומכים בסרטי HD צרובים, ולכן לא יאפשרו לצפות בסרטי צניחה חופשית שאנו צורבים.
  • חיבור Disk on Key ישירות לטלוויזיה - ברוב המסכים כיום יש יציאת USB מובנית, דרכה ניתן לצפות בתכנים. שימו לב - כמעט בכל הטלוויזיות היציאה הזו לא תומכת בהקרנת תוכן HD, למרות שהמסך הוא מסך HD.

אלו הן רוב האפשרויות העומדות בפניכם להקרנת סרטון הצניחה שלכם ב-HD. התבלבלתם? אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו.