TANDEM צניחה חופשית עם מדריך - הצניחה הראשונה שלך!

 

כל אחד חולם לעוף, לראות את הנוף המדהים של ארצנו מלמעלה. צניחה חופשית בפרדייב היא הדרך להגשים את החלום הזה. יחד עם מדריך מקצועי ומנוסה קופצים מהמטוס לנפילה חופשית מלאת אדרנלין במהירות של 200 קמ"ש, חוויה מטורפת ושונה מכל דבר אחר שהכרתם! לאחר פתיחת המצנח מרחפים מעל קו החוף של הבונים- אחד מאתרי הצניחה היפים בעולם, עד לנחיתה בדשא של פרדייב.

בפרדייב ישנם שלושה סוגים של צניחות טנדם:

chofsi_1

פרדייב הוא מועדון הצניחה היחיד בארץ המאפשר לכם לצנוח באמצע השבוע. ב-20 השנים האחרונות צברנו נסיון של אלפי צניחות טנדם חופשי בכל שנה. בטנדם חופשי אתם נהנים מ-40 שניות של נפילה חופשית ועוד 8 דקות של ריחוף מהגובה המקובל בארץ בצניחה חופשית כ-11,000 רגל.

 

טנדם פרדייב

 טנדם פרדייב היא צניחת הדגל שלנו! רק בפרדייב בכל סוף שבוע וחג צונחים מגובה של כ-12,000 רגל. אנחנו מאמינים שבחוויה של פעם בחיים מגיע לכם הטוב ביותר - נפילה חופשית של כ-50 שניות מעל לנוף מרהיב ועוצר נשימה.

 

טנדם סילון

בטנדם סילון אפשר למתוח את הגבולות ולעלות לכ-14,000 רגל. נפילה חופשית של מעבר ל-60 שניות מספיקה כדי להבין שאתם עושים את הצניחה הכי מטורפת שיש - טנדם סילון. מעל דקה של נפילה חופשית ועוד 8 דקות של ריחוף מעל חוף הבונים. 

 
 

הגעתם להחלטה לעשות צניחה חופשית או לתת במתנה את החוויה המופלאה הזו, ובכן יש מספר דברים שחשוב לדעת. לכולנו חשוב המחיר וכולנו רגילים להשוות מחירים מתחומים שונים בחיי היום יום שלנו ולכן טבעי שתעלה במוחינו קודם כל השאלה "כמה עולה צניחה חופשית?" בנוסף למחיר ישנם מאפיינים חשובים ביותר שרצוי לבדוק לפני שאנחנו מחליטים היכן לצנוח, כדי להבין מה אנחנו מקבלים תמורת הכסף ששילמנו עבור הצניחה.

מדי שנה נפתחים ונסגרים מועדוני צניחה ברחבי העולם, אך אתרי הצניחה המובילים והבטיחותיים ביותר הם יציבים ופועלים במשך שנים רבות.  כשמדובר בספורט אתגרי כמו צניחה חופשית חשוב מאוד לעמוד בסטנדרטים הגבוהים והבטוחים ביותר ולכן מומלץ לצנוח במקומות עם שם מוכר ומוניטין כמו skydive chicago ו skydive arizona בארצות הברית. Empuriabrava באירופה ו Taupo tandem skydiving בניוזילנד. אלו הם מקומות ותיקים ואמינים הקיימים מעל 15 שנה.

בנוסף חשוב לברר, מהם ייתרונות המועדון בו אנחנו צונחים? מי הם המדריכים ומה רמת הניסיון שלהם? באיזה נוף נצנח? 

 

כעת נציג את עצמנו - השמורה האווירית פרדייב

מאז שנת 2000 אנחנו משקיעים משאבים רבים לבנות את המוניטין שלנו ולרכוש מעמד של אתר צניחה חופשית מוביל ברמה בין לאומית. אצלנו אתם יכולים ליהנות מחווית צניחה בטוחה ומושלמת. צניחת ״טנדם״ היא צניחת היכרות ואין צורך בניסיון קודם. לאחר הדרכה קצרה על הקרקע מתחילה הצניחה, כאשר אתם מחוברים למדריך מקצועי וידידותי. הצניחה מתחלקת לשני חלקים מרכזיים: נפילה חופשית וטיסה תחת חופת המצנח. ככל שגובה הצניחה עולה כך הנפילה נעשית ארוכה ומהנה יותר. ב-22 השנים האחרונות צברנו נסיון של אלפי צניחות טנדם בכל שנה. בפרדייב קפצו מהמטוס כבר 450,000 איש! כשני סדרי גודל יותר מבמקומות אחרים בארץ אשר מציעים לכם צניחה חופשית, וכן במקום מכובד ברמה בין לאומית. מדריכי הצניחה בפרדייב הינם המקצועיים והמנוסים בארץ. לניסיון בצניחה חופשית חשיבות רבה בשמירה על בטיחותכם הצונחים וכמובן באיכות החוויה! המדריכים שלנו צברו ניסיון של אלפי צניחות ומחכים לכם כאן לחוויה בלתי נשכחת!

בארץ הרוב המוחלט של הצונחים בוחרים לצנוח או להצניח בשמורה האווירית ויש מספר סיבות לכך:
  • נוף - השמורה האווירית נמצאת בצמוד לשמורה החופית של חוף הבונים, אחד החופים היפים ביותר בארץ. בצניחה חופשית בפרדייב אתם נהנים מחווית צניחה מעל מפרצים בצבעי טורקיז וחולות לבנים כמו שאין בשום מקום אחר. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהתמונות של הנוף בפרדייב ולגלות בעצמכם שאין מה להשוות.
  • פרדייב הוא מועדון הצניחה היחיד בארץ המאפשר לכם לצנוח בימים שלישי עד שבת. כך שתוכלו לבחור את היום המתאים לכם ביותר לקפוץ ממטוס!
  • כחלק מההנאה, המשפחה והחברים רוצים גם להרגיש חלק מהחוויה. לכן אצלנו בפרדייב הכל מתבצע במתחם אחד,: ההדרכות, העלייה למטוס והנחיתה. רק בפרדייב התשתית תוכננה ונבנתה באופן יעודי לצניחה חופשית.
  • אם תרצו לדעת קצת על המדריכים שלנו שעובדים כאן כבר שנים רבות, הכנסו לקישור והכירו אותם דרך האתר שלנו.
  • ציוד צניחה חופשית בפרדייב מתוחזק ע"י שלומי פרל, בעל רשיון מקפל ומתחזק מצנחים בכיר- הפעיל היחיד בארץ! 
  • קיפול מצנחים - בפרדייב אנו מסמיכים מקפלים ע״י מסלול הכשרה והסמכה ייחודי לקיפול מצנחי צניחה חופשית, המאושר ע"י רשות התעופה האזרחית בהתאם לתקנות הטייס.
  • מטוס - מבין מטוסי ההצנחה בארץ רק המנוע של מטוס ההצנחה של פרדייב נכלל ברשימת המנועים העדכנית של היצרן.
 
עכשיו, אחרי שבדקתם והשוותם בין המועדונים, האם קיבלתם את התשובה שחיפשתם?
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      לפרטים נוספים ודגשים חשובים