כרטיס מתנה פתוח - צניחה חופשית

יום ההולדת של אשתך מתקרב ועוד לא מצאת מתנה מקורית? האחיין חוגג בר מצווה ורוצים להפתיע אותו במתנה מדהימה?  למועדון צניחה חופשית פרדייב יש את הפתרון המושלם עבורכם!  כרטיס מתנה - כרטיס פתוח לצניחה חופשית שמעניקים למי שאוהבים וכל מה שנשאר זה לתאם ולהגיע לחוויה שכולה אושר!

כרטיס מתנה פתוח לכל ימי הצניחות של פרדייב, בתיאום מראש של יום הצניחה. חשוב לציין שהכרטיס מוקפא לחודש הראשון ותקף ל-5 שנים מיום הרכישה. הכרטיס הינו אישי. במקרה בו מקבל הכרטיס מבקש להעבירו, יוכל לעשות זאת לאחר תיאום מול משרדי פרדייב ובעלות של דמי טיפול בסך 100 ש"ח.

את הכרטיס אנחנו נשלח אליכם באימייל, ותוכלו גם להדפיס ברכה. ניתן גם לשלוח כרטיס פלסטיק בדואר (דואר ישראל), לפי בקשתכם בעת הרכישה. את הכרטיס ניתן להזמין דרך המענה הטלפוני שלנו בטל' 04-6931068, או לשלוח פנייה אלינו כאן.

לפני שאתם מזמינים כרטיס מתנה לצניחה חופשית - כמה דברים שחשוב לדעת:

1. פרטי הצונח:
גיל- צניחה חופשית מותרת מגיל 12 עד גיל 70. במידה ומקבל הכרטיס מתכנן לבצע צניחה חופשית כאשר הוא מתחת לגיל 18, יש להגיע ביום הצניחה בליווי אפוטרופוס או עם טופס אישור הורים כפי שנשלח באימייל. 

נתונים אישיים (גובה ומשקל) - צניחה חופשית מתאפשרת בהתאם ליחס בין גובה ומשקל הצונח. בעת ההזמנה יש לדווח את הנתונים במדויק. קיימים מצבים בהם לא נוכל לאשר את ביצוע הצניחה גם לאדם אשר אינו חורג מהמגבלות שצויינו בטלפון מטעמי בטיחות. 

בעיות רפואיות- צניחה חופשית מתאימה לאנשים ללא מגבלות רפואיות. בעיות פיזיות קלות (לדוגמת: פריקת כתף, פריצת דיסק, בלט דיסק, בעיות אף אוזניים, בעיות פרקים או כל מגבלה אחרת שצוות המועדון מוצא לנכון) עלולות למנוע את ביצוע הצניחה. בעת ביצוע ההזמנה הטלפונית יש ליידע אותנו על כל מגבלה רפואית שהיא, גם אם נראה כי איננה עשויה להשפיע על ביצוע צניחה חופשית. אנו ננחה אתכם כיצד לפעול.

צניחה חופשית מתנה | צניחה חופשית | פרדייב

2. פרטי כרטיס אשראי לחיוב בעת הזמנת כרטיס צניחה חופשית מתנה חשוב שיהיה ברשותכם פרטי כרטיס אשראי אשר יחויב בעלות כרטיס המתנה (סוג כרטיס האשראי, מספר כרטיס, תוקף הכרטיס, CVV, שם ומספר תעודת הזהות של בעל הכרטיס ). 
עבור תנאי תשלום נוספים ניתן לפנות למשרד של מרכז צניחה חופשית פרדייב: 04-6391068.

3. כתובת למשלוח כרטיס המתנה יכול להישלח ישירות אל מקבל המתנה או אל המזמין. חשוב למסור כתובת עדכנית ומדויקת.

4. תיאום ביצוע צניחה חופשית על מנת לממש את הכרטיס, על מקבל המתנה לתאם מראש ביצוע צניחה חופשית מול המשרד בטלפון 04-6391068, וזאת על פי ימי ושעות הפעילות של החברה. קביעת צניחה חופשית תתאפשר החל מחודש לאחר מועד התשלום ול5 שנים מיום הרכישה.

5. טרם רכישת כרטיס המתנה יש לקרוא את  תקנון החברה.

צניחה חופשית מתנה | צניחה חופשית | פרדייב