אלוף הארץ בגלישת רוח, נמרוד משיח, עשה הפסקה מהמים ועלה לאוויר, ynet 13.4.12

כתבתו של אורן אהרוני 13.4.12, מתוך אתר ynet

גולש הניל פרייד, נמרוד משיח, שנאבק עם שחר צוברי על המקום הבודד באולימפיאדת לונדון שתיערך ב-2012, ניצל את חופשת חג הפסח ואת ההפוגה מהאימונים לחוויה גבוהה יותר ממה שרגיל בדרך כלל- צניחה חופשית. משיח, למי שלא מכיר, הוא אלוף הארץ בגלישת רוח, סגן אלוף עולם לשנת 2009 ובעל שתי מדליות ארד באליפויות העולם בשנים 2010 ו-2011. "זה ישב לי בראש מאז שאני ילד", סיפר משיח על הצניחה הראשונה, "זו אחת החוויות הקיצוניות. הייתה לי  קצת הפוגה מהאימונים, אז החלטתי לנצל את הזמן בצורה שונה מאשר להתבטל בכיף בבית".

 

אז לפני ששב חזרה למים לקראת המשך תחרויות הסבב, הגיע משיח למועדון צניחה חופשית פרדייב שבחוף הבונים להתנסות בצניחה החופשית הראשונה בחייו. משיח המריא לגובה של 18,000 רגל, מחובר למדריך צניחה חופשית ומשם נפל נפילה חופשית למשך דקה וחצי. אחרי הנפילה גלש באוויר למשך 6-7 דקות נוספות עד לנחיתה על הקרקע. לאחר הנחיתה משיח פשוט לא מצא את המילים לתאר את החוויה שעבר...  

ומה בהמשך? בין היתר מצפה למשיח התחרות החשובה בגביע העולם בהולנד בחודש מאי. שם יקבע סופית מי יזכה בכרטיס הבודד למשחקים בלונדון, בו הוא נאבק נגד מדליסט הארד מבייג'ינג, שחר צוברי. מועדון צניחה חופשית פרדייב מאחל לנמרוד משיח המון הצלחה! 

הצניחה החופשית של נמרוד משיח | צניחה חופשית | פרדייב