רק בפרדייב - צניחה חופשית חוף הבונים

פרדייב הוא לא עוד מועדון צניחה חופשית רגיל. פרדייב הוקם בשנת 2000, באחד המקומות היפים ביותר לצניחה חופשית בעולם, ומאז צבר ניסיון של מאות אלפי צניחות חופשיות. ההנהלה מציבה סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ומחמירים המתבטאים בחוויית הצונחים ומלוויהם, בטיחותם וביטחונם, החל מהטיסה במטוס, דרך הצוות, מדריכי הצניחה החופשית והטייסים ועד לקיפול המצנחים. אנו לא חוסכים משאבים ולא מתפשרים כשמדובר בבטיחות, וזאת לצד הרגישות וההכרה שצניחה חופשית היא חוויה מיוחדת במינה, לכן אנו עושים מאמצים על מנת שאתם תחוו אותה בצורה הכיפית והבטיחותית ביותר. אז לפני הכל כדאי לוודא שאתם פונים למקום הבטוח והמנוסה בישראל כדי שחווית הצניחה תהיה מדהימה, מוצלחת ומרגשת. 

 

תשתית תעופתית – רמה עולמית
בשנת 2014 סיימנו תהליך של 14 שנה בו הפכנו את התשתית התעופתית של פרדייב לשמורה אווירית ייחודית בקנה מידה עולמי. המבנה עוצב באופן אשר מאפשר לכם להתלוות ליקירכם לאורך כל החוויה ובצמוד למנחת פרטי ממנו ממריאים, כך שתוכלו להתרגש ביחד איתם!
מדריכי צניחה – הטובים בישראל
מדריכי הצניחה החופשית בפרדייב הם קודם כל אנשי צוות אוויר מקצועיים מהוותיקים בתחום. רק בפרדייב תוכלו לצנוח עם מדריכים בעלי ניסיון וותק הכי מקצועיים בתחום עם מעל ל1000 צניחות לכל מדריך! לסמוך על המדריך מבטיח לכם ראש שקט וחוויה מקסימלית.
בטיחות וביטוח
רק בפרדייב תצנחו בראש שקט כשמאחוריכם גוף רציני אשר דואג לבטח את פעילות הצניחה החופשית. הביטוח של פרדייב עומד על כשלושה מילון דולר, כך שבמידת הצורך יש לכם מי לפנות.
ניסיון – המועדון הוותיק בישראל
השמורה האווירית פרדייב הוקמה כמועדון צניחה חופשית בשנת 2000 בחוף הבונים ע"י דן מוקדי. במהלך 20 השנים האחרונות מתקיימת בפרדייב פעילות צניחה חופשית במהלך כל חודשי השנה 5 ימים בשבוע. הניסיון שלנו יהפוך את החוויה שלכם למושלמת.
מיקום ונוף חלומי לצניחה חופשית
צנחנים מכל העולם בחרו את השמורה האווירית של פרדייב בחוף הבונים כאתר הצניחה היפה בעולם. בחוויה של פעם בחיים אל תוותרו מלעלות איתנו לצניחה מעל הנוף הקסום. לפרטים על חבילות הצילום בפרדייב לחצו כאן!
מטוס מושלם לצניחה
ה-Cessna -Caravan 208B Grand הוא מטוס בעל מוניטין בינלאומי אשר רכש את שמו כמטוס האמין ביותר במועדוני צניחה חופשית בארה"ב, בשל יתרונותיו הרבים. הוא גדול, מרווח, מה שמאפשר לכם לצנוח בקבוצות, ובעזרת מנוע הסילון מגיע לגבהים מקסימליים.
ציוד צניחה חופשית – סטנדרט ייחודי
צניחה חופשית, כמו ענפי ספורט אקסטרים רבים חייב ציוד ללא רבב בסטנדרטים בנילאומים. לכן, בפרדייב ישנו ציוד הצניחה החדש והמקצועי ביותר. על מנת שתוכלו לצנוח ללא חששות, אנחנו דואגים לביטחון האישי שלכם בעזרת ציוד מתקדם ותפעולו ע"י מתחזק המצנחים הבכיר ביותר בארץ.
האנשים שבראש – מביטים רחוק
דן מוקדי, בן 49, מייסד ומנכ"ל פרדייב. בעברו היה מפקד וטייס קרב בחיל האוויר וקיבל אות הצטיינות מהרמטכ"ל. דן פועל ללא לאות על מנת לפתח תפיסות ולהטמיע שיטות לניהול סיכונים אוויריים כפי שלמד ואף פיתח בעצמו בחיל האוויר.
מצוינות בשירות – ללא תחרות
שירות מצוין הוא מפתח לחוויית צניחה חופשית שלא תשכח! מזה 5 שנים אנו מעסיקים את חברת MIS, המתמחה בעריכת סקרי שביעות רצון, על מנת שנוכל לבקר ולשפר את השירות שאנו מעניקים לצונחים שלנו ומלוויהם. רק בפרדייב תזכו לחווית שירות נעימה ומרגיעה. אנחנו איתכם בכל צעד!
אמנות הצילום
לדעת לצלם צניחה חופשית זו אומנות ואתם תוכלו בכל צפייה לחוות מחדש את תחושת האדרנלין מציפה אתכם. שירותי הצילום כוללים חבילה המאפשרת שילוב של תמונות סטילס ו- וידאו על ידי צלם חיצוני. תיעוד של החוויה מבטיח לכם מזכרת מדהימה וחד פעמית !