צוות עריכה ותשתיות

האנשים שמאחורי הקלעים- הם עומלים על כך שהחוויה הכוללת שלכם בפרדייב, גם לפני ואחרי הצניחה, תהיה כזאת מדהימה! חוויה כמו צניחה חופשית תרצו לזכור לכל החיים ולשמור לכם סרט למזכרת- בעזרת העורכים המקצועיים שלנו תוכלו ליהנות מסרט איכותי המלווה אותכם במהלך הצניחה וכמובן ישמר לכם לכל החיים!

מוזמנים גם לבקר בדף ה: מדריכי צניחה חופשיתהצלמים שלנו I  צוות ניהול ומטה I טייסים, מכונאים ובקרה אווירית I צוות שירות לקוחות I צוות ציוד צניחה חופשית

5000 צניחות!

מקס קרוחמלני
מקס הצטרף לצוות פרדייב ב-2011 כצלם וחשמלאי. הוא גם מדריך צניחה חופשית טנדם, ועובד במחלקת התשתיות של פרדייב וכן במחלקת מכונאות המטוסים. למקס ניסיון של למעלה מ-5000 צניחות חופשיות, ויש לו תואר שני בהנדסת חשמל. מחוץ לפרדייב מקס הוא ראש תחום במעבדה לבדיקת מער

9000 צניחות!

ענבל הרוש - מנהלת מחלקת עריכה
ענבל הצטרפה למועדון צניחה חופשית פרדייב בשנת 2007. ענבל היא מנהלת מחלקת העריכה של פרדייב, צלמת צניחה חופשית ומדריכת AFF מטעם הUSPA. לענבל ניסיון של למעלה מ 9,000 צניחות! ענבל היא בוגרת לימודי קולנוע בבית הספר קמרה אובסקורה ולימודי מנהלת מדיה חברתית.

6800 צניחות!

יבגני ירמיקוב - מנהל מחלקת תשתיות
יבגני בצוות פרדייב מיום ההקמה. מונה ב-2010 לאחראי על האחזקה של פרדייב. ניתן להגיד שצניחה חופשית זה אצלו בדם. יבגני אחראי חלקי חילוף ותצוגה, מכונאי מטוסים, מדריך צניחה, צלם צניחה ומקפל מצנחים.

12 צניחות!

נדב שחר
נדב בן 21, גר בפרדס חנה. עם שחרורו מחטיבת גולני הגשים את החלום שלו ועשה קורס צניחה חופשית! הצטרף בקיץ 2020 לצוות פרדייב בתור עובד תשתיות.

100 צניחות!

גל בן זקרי
גל הצטרפה אלינו ב2019 ישר אחרי שחרורה משירותה הצבאי בחיל האוויר. גל אוהבת לצלול, לנגן על גיטרה וכל דבר שקשור לאקסטרים. לגל יש רשיון צניחה חופשית B.

30 צניחות!

איתן קרוחמלני
איתן בן 18, הצטרף לצוות פרדייב בנובמבר 2018 בתור עובד תשתיות. איתן עשה קורס צניחה חופשית בקיץ 2020 והוא הצנחן הכי צעיר בפרדייב! היום עובד בתור מקפל מצנחים. איתן אוהב לצלול ולטייל בטבע.
עידן וקס
עידן הצטרף לצוות פרדייב ביוני 2018 בתור עורך וידאו, הוא גר במושב הבונים לא רחוק מפרדייב. הוא אוהב להיות בים וגם לשחות באופן מקצועי. בדצמבר עידן מתגייס לצבא בתור מדריך צניחה!
ברקן שטמפר
ברקן בת 21 וגרה בפרדס חנה. הצטרפה למחלקת העריכה של פרדייב במאי 2020, לאחר שהייתה צלמת ועורכת וידאו בצבא. בזמן הפנוי היא אוהבת בעיקר לטייל ולהיות בטבע.

4 צניחות!

אולגה ירמיקוב
אולגה הגיעה למועדון צניחה פרדייב מיום ההקמה יחד עם בעלה יבגני, כחלק מצוות התשתיות של פרדייב. אוהבת את האווירה במועדון הצניחה, בזמנה הפנוי אולגה תופרת ומעצבת תכשיטים.

35 צניחות!

מיכאל חצ'טוריאן
מיכאל חצ'טוריאן - מיכאל החל את עבודתו במחלקת התשתיות של פרדייב בשנת 2021, ויש לו כרגע 26 צניחות! הוא חבר בקהילה המשיחית בעיר חיפה, שם הוא גם מנגן בגיטרה בס באסיפות של הקהילה. מיכאל הוא מוזיקאי, לומד לתואר ראשון במוסיקה באוניברסיטת חיפה, ורוצה להיות מלחין.

35 צניחות!

טל איזנפלד
טל בן 27, הצטרף לצוות התשתיות שלנו בשנת 2022. כשהוא לא בפרדייב, הוא אוהב מאד להיות בים, וגם לטייל בעולם. טל עשה קורס צניחה בפרדייב, ויש לו כעת 35 צניחות. לא הרבה יודעים, אבל עד היום הוא הספיק לבקר ב 25 מדינות בחו"ל!

2 צניחות!

יסמין קרוחמלני
יסמין בת 17, והצטרפה לצוות התשתיות שלנו בשנת 2021. יש לה 2 צניחות בינתיים, ואבא ושני אחים שעובדים גם הם בפרדייב - מקס אלכס ואיתן. כשהיא לא בפרדייב, היא אוהבת לטייל ולבלות עם חברות, והיא ממש מתעניינת בהיסטוריה.

30 צניחות!

וובה מילמן
וובה הגיע אלינו במאי 2022, ועשה קורס צניחה ממש כאן בפרדייב. הוא עובד של מחלקות ציוד צניחה ותשתיות, וצבר עד היום 30 צניחות! כשהוא לא במועדון, הוא אוהב לתקלט ולעשות ספורט. # 2בוובה.