טייסים, מכונאים ובקרה אווירית

מחלקת ההפעלה היא לבו הפועם של מועדון צניחה חופשית. אלו האנשים שמריצים לנו את יום הפעילות ואחראים לבקרה הקרקעית והאווירית של פרדייב.

להיות טייס זה לא פשוט. להיות טייס במועדון צניחה חופשית זה מורכב אף יותר. טייסי פרדייב הינם טייסים בעלי רקע תעופתי עשיר ואלפי שעות טיסה והצנחה. בין הטייסים יש מדריכי טיסה בכירים, טייסי אלעל וטייסים בעלי רקע בטייסות הקרב של חיל האוויר.

כמו כל אירגון וכמו בכל פעולה, גם צניחה חופשית לא יכולה להתבצע ללא המקנים הראויים והציוד הטוב ביותר. בפרדייב לא מתפשרים על איכות הציוד והתשתיות, אם מדובר בציוד צניחה חופשית, במטוס ההצנחה או במתקני הקרקע השונים, ולצורך תחזוקתם הבאנו והסמכנו את האנשים המתאימים ביותר, כל אחד בתחומו, על מנת שאתם תהנו ותרגישו בטוחים.

מוזמנים גם לבקר בדף ה: מדריכי צניחה חופשיתהצלמים שלנו I  צוות ניהול ומטה I צוות שירות לקוחות I צוות עריכה ותשתיות I צוות ציוד צניחה חופשית

8027 צניחות!

ליאור (בודי) בוגר- טייס
ליאור בוגר, בן 38, טייס בפרדייב, מדריך טנדם ו-AFF בפרדייב. הצטרף לצוות בשנת 2004 ויש לו ניסיון של למעלה מ-8,000 צניחות חופשיות. בנוסף ליאור הוא צלם צניחה חופשית ומדריך וטיסה.

1000 צניחות!

שלום שניזק - אחזקת מטוסים
שלום בן 65. מכונאי מטוסים בעל רשיון של רשות התעופה האזרחית. עובד בפרדייב מיום ההקמה ובנוסף לאחזקת מטוס ההצנחות עסוק שלום בשיפוץ מטוסי האספנות של פרדייב.
אשר שרי - מבקר אחזקה

5000 צניחות!

מקס קרוחמלני
מקס הצטרף לצוות פרדייב ב-2011 כצלם וחשמלאי. הוא גם מדריך צניחה חופשית טנדם, ועובד במחלקת התשתיות של פרדייב וכן במחלקת מכונאות המטוסים. למקס ניסיון של למעלה מ-5000 צניחות חופשיות, ויש לו תואר שני בהנדסת חשמל. מחוץ לפרדייב מקס הוא ראש תחום במעבדה לבדיקת מער

198 צניחות!

עופר גל
עופר בן 41, הצטרף לפרדייב ב2009. הוא טייס מסחרי עם כ3,500 שעות טיסה ובוגר תואר למדעי הים במכמורת. כמו כן, עופר הוא סקיפר, מדריך שיט וגלישת קייט ועשה 200 צניחות חופשיות. עופר נשוי ואב ל-3 בנים.

123 צניחות!

אלון חיים- טייס
אלון בן 52 – בצוות פרדייב משנת 2006. לאלון ניסיון של יותר מ-16,000 שעות טיסה והוא מחזיק ברשיונות Group A, B, D. אלון מדריך טיס ומנהל חברת תעופה פרטית.

1500 צניחות!

בני דניאל
בני, בן 57, בצוות פרדייב מיום הקמת מועדון הצניחה. בני היה המדריך הראשי לטיסה הראשונה בפרדייב, ועבד גם כמדריך צניחה חופשית. לבני יש ניסיון של כ-1500 צניחות חופשיות. מלבד עבודתו במועדון צניחה חופשית פרדייב, בני הוא גם טייס ראשי בחברה פרטית של מטוסי מנהלים.

911 צניחות!

רן דניאל - טייס ראשי
רן דניאל, בן 29, הצטרף לפרדייב ב- 2014. רן הוא הטייס הראשי של פרדייב, בעבר היה מנהל צוות הבקרה האווירית. בנוסף הוא בעל רשיון צניחה ועובד כצלם צניחה חופשית. מחוץ לפרדייב הוא מדריך טיסה.

4000 צניחות!

יעד ברק - אחזקת מטוסים
יעד בן 35, הצטרף לצוות פרדייב בשנת 2009. יעד בעל רישיון D ויש לו ניסיון של למעלה מ- 4,000 צניחות חופשיות. יעד הוא מדריך וצלם צניחה חופשית ובנוסף עובד בבקרה האווירית. כיום הוא אחראי מערך ההדרכה של המכונאים ומכונאי בעצמו. מחוץ לפרדייב יעד מעביר גיבושים לחיל

6800 צניחות!

יבגני ירמיקוב - אחזקת מטוסים
יבגני בצוות פרדייב מיום ההקמה. מונה ב-2010 לאחראי על האחזקה של פרדייב. ניתן להגיד שצניחה חופשית זה אצלו בדם. יבגני אחראי חלקי חילוף ותצוגה, מכונאי מטוסים, מדריך צניחה, צלם צניחה ומקפל מצנחים.

1100 צניחות!

אור אלרון
אור בן 26, בקר בכיר במחלקת הבקרה האווירית של פרדייב ומדריך טנדם. בנוסף הוא עובד גם בתור צלם צניחה חופשית, מדריך קורס צניחה חופשית ומכונאי מטוסים. בזמנו הפנוי אוהב לגלוש על סנובורד ולשחק כדורסל.

6711 צניחות!

נדב רגוניס
נדב בן 34, הצטרף לפרדייב בשנת 2009. נדב הוא מדריך צניחה חופשית, צלם צניחה ומכונאי מטוסים. צבר ניסיון של למעלה מ-6,700 צניחות. נדב מוסיקאי, למד במכללת BPM להפקת מוזיקה אלקטרונית.

95 צניחות!

יהונתן "ג'וני" פינקלשטיין
ג'וני החל לעבוד כבקר קרקע בפרדייב בשנת 2021. הוא התחיל לצנוח במהלך השירות הצבאי, וצבר עד כה 95 צניחות. כשהוא לא נמצא בפרדייב, תוכלו למצוא אותו חורש את הארץ בג'יפ שלו, מנגן בגיטרה, או בים - גולש על החיים!

7 צניחות!

טל "בובי" גרינר
טל בן 25, הצטרף לצוות הבקרה האווירית של פרדייב ביוני 2020 ועשה קורס צניחה חופשית! חוץ מלצנוח טל אוהב גלישה, סנובורד ורכיבה על אופניים.

1200 צניחות!

אלון אדר
אלון הצטרף לפרדייב בקיץ 2015. עובד באוויר כצלם צניחה חופשית ומדריך צניחת היכרות טנדם, ובקר בצוות הקרקע שלנו. מלבד האהבה שלו לצניחה חופשית הוא גם גולש הרבה בים, ועובד במנהרת הרוח פלייבוקס.

35 צניחות!

מיכאל חצ'טוריאן
מיכאל חצ'טוריאן - מיכאל החל את עבודתו במחלקת התשתיות של פרדייב בשנת 2021, ויש לו כרגע 26 צניחות! הוא חבר בקהילה המשיחית בעיר חיפה, שם הוא גם מנגן בגיטרה בס באסיפות של הקהילה. מיכאל הוא מוזיקאי, לומד לתואר ראשון במוסיקה באוניברסיטת חיפה, ורוצה להיות מלחין.

300 צניחות!

דני קרמר
דני בת 26, הצטרפה לצוות הבקרה האווירית של פרדייב בתחילת 2022 יש לה 300 צניחות! כשהיא לא נמצאת בפרדייב, היא אוהבת לחשוב על פרדייב ולעוף במנהרת הרוח פלייבוקס.

45 צניחות!

מאור מועלם
מאור בן 30, הצטרף לפרדייב בשנת 2021. עובד במחלקת הבקרה האווירית של המועדון, ויש לו 73 צניחות! מאור אוהב כל מה שיש בו אדרנלין: צניחה חופשית, סנואובורד, גלישה, קארטינג, פורמולה 1. הוא גם ממש אוהב טבע וטיולים ברחבי העולם.

350 צניחות!

יהונתן נתן
יהונתן הצטרף למחלקת הבקרה האווירית של פרדייב בשנת 2022 ויש לו 350 צניחות! הוא גם עובד במנהרת הרוח פלייבוקס, וכשהוא לא נמצא באוויר של השמיים או של מנהרת הרוח, הוא אוהב סקייטבורד, טיולים בחו"ל וצלילות חופשיות.